Ar ko pārsteigs "Dziedi ar zvaigzni" šonedēļ?

Svētdien par titulu "Zelta pāris"un galveno balvu turpinās atlikušie astoņi pāri. Ko dalībnieki sagatavojuši šim iznācienam?

Ar ko pārsteigs "Dziedi ar zvaigzni" šonedēļ?
Komentāri[14] 21.09.2007 10:23

Evija Martinsone un Mārtiņš Rītiņš priekšnesumos vienmēr ievēro romantiskas noskaņas. Līdz šim priekšnesumos izmantoti gan puķuzirnīši, gan šampanietis, gan arī uz skatuves lūgta roka. Šoreiz redzēsiet, ko negaidītu - dziesmas tematika būs pietuvināta dalībnieku reālajai dzīvei.

Jolanta Gulbe un Andris Bērziņš šīs nedēļas priekšnesuma sagatavošanai pieaicinājuši Roberto Meloni. Viņš Andrim māca pareizu itāliešu valodas izrunu, jo svētdien dziesma skanēšot itāliski. Jolandai gan ar šo valodu neesot grūtības, jo viņa to jau ir mācījusies.

Anna Šteina un Guntis Veits citu pāru vidū izceļas ar īpašu drosmi. Viņu priekšnesumos ir izmantoti gan interesanti atribūti, gan neparasti tērpi, turklāt pāris nav baidījies parādīt sevi no komiskās puses. Anna pati teic, ka tieši pēdējā pārraidē noķēra to sajūtu, kad pašai prieks un gandarījums par padarīto. Ar drosmīgu noskaņu pāris gatavo nākamo priekšnesumu, par kuru paši izsakās – «Pēc mums pāri nepaliks pat skatuve».

Ella un Raivo Rosts iepriekšējā pārraidē guva lielāko punktu skaitu. Ella teica, tas tādēļ, ka izpildītā dziesma raksturo viņas patreizējo dzīves posmu, ko viņa kopā ar Raivo lieliski spēja atklāt arī skatītājiem un žūrijai.

Igo un Dace Dēnava ir duets ar lielām darba spējām, lielisku saskaņu un motivāciju, viņi velta sevi mūzikai un dara visu, lai skanējums izdotos lielisks. Pāra līdzšinējie priekšnesumi ir pārdomāti līdz sīkumam. Šoreiz pāris izpildīs rokenrola karaļa Elvisa Preslija skaņdarbu gluži neparastā interpretācijā. Dziesma tiks atskaņota trīs dažādos stilos un katrs no tiem atklās trīs dažādus stāstus.

Aina Poiša un Māris Sloka svētdienas pārraidē sola sevi parādīt vēl nebijušā ampluā. Ja līdz šim viņu priekšnesumi bija viegli un rotaļīgi, tad šoreiz būšot dramatisks konflikts tango ritmos. Aina stāsta, ka galvenais viņai esot iespēja izvēlēties repertuāru, kas pašai liekas tuvs un patīkams.
Domājot par dziesmu, pāris necenšas izvēlēties repertuāru, kurš vislabāk atklās viņu vokālās dotības, bet gan radīs viņos degsmi, azartu un patīkamas emocijas, kuras nodot publikai.

Ineses Šleseres un Normunda Rutuļa pēdējās svētdienas dziesmas tematika ļāva viegli izveidot atbilstošu horeogrāfiju un izvēlēties tērpus. Taču šoreiz Normunds un Inese ilgi nevarēja atrast kopīgu valodu dziesmas izvēlē. Ar savu nākamo dziesmu abi sveiks visus ar rudens atnākšanu.

Jāņa Vintera un Lienes Šomases tuvinieki un draugi ir pārsteigti par motobraucēja vokālu un novērtē progresu. Pēdējās svētdienas augstais žūrijas vērtējums kļuvis par stimulu šīs svētdienas priekšnesumam. Šoreiz Jānis ir izvēlējies skaņdarbu, kurā pilnībā varēs novērtēt, ko spēj viņa balss.

Sagaidi jaunus pārsteigumus TV3 šovā «Dziedi ar zvaigzni» jau svētdien pl. 19.50.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [14] ››
santa 05.02.2008 14:28
galtc

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV