Raivo Rosts un Ella skūpstās?

Vakar TV3 skatītājus priecēja jau otrais Dziedi ar Zvaigzni šovs, kuru nācās atstāt Henrijam Bukam – Vaivadam ar partneri Elizabeti Zagorsku. Šoreiz žūrijas godā, papildu pastāvīgajiem žūrijas locekļiem Anitai Garančai un Jurim Karlsonam, bija mūzikas žurnāliste Dace Volfa un Star FM rīta raidījuma Zoopasta vadītājs Valters Krauze. Sekojiet šovam Dziedi ar Zvaigzni jau 16.septembrī 19:50 TV3, jo cīņa par Zelta pāra titulu ir sākusies! Kurš pāris nākamais atstās šovu? ...

Raivo Rosts un Ella skūpstās?
Komentāri[22] Bilžu galerija[1] 10.09.2007 13:42

Ar ko pāri pārsteidza šoreiz?

Elita Mīlgrāve un Mārtiņš Freimanis šoreiz pārsteidza ar lēnu un romantisku skaņdarbu, kur bija dzirdams gan vokāls, gan arī mūzikas instrumentu izmantošana. Šo elementu pozitīvi novērtēja žūrija un pāris kopsummā ieguva augstu vietu.

Jānis Vinters un Liene Šomase, neskatoties uz kājas traumu, braši turējās. Žūrija atzinīgi novērtēja pāris progresu kopš pēdējās uzstāšanās reizes.

Aina Poišas un Māra Sloka eksotiskais un Latvijas klimatam neierastais skaņdarbs pārsteidza gan skatītājus, gan žūriju.

Daces Dēnavas un Igo teatralizētais, retro stilā ieturētais priekšnesums bija pārdomāts gan no horeogrāfijas, gan muzikālā snieguma viedokļa. Šāds stils bija raksturīgs izpildītājiem pagājušā gadsimta sākumā - gan stilizētie tērpi, gan piemērotā saspēle, gan arī balss intonāciju maiņa.

Mārtiņš Rītiņš un Evija Martinsone dziedāja labi zināmu un vienkāršu tauta dziesmu Meitiņa mīļā. Bet pāra dziedājumā un izpildījumā šī dziesma guva jaunu skanējumu - nedaudz spēles, dāmas brīnišķīgais vokāls un pāris atkal izvirzījās līderu godā. Žūrijas pārstāve A.Garanča pamanīja M.Rītiņa dziedājuma progresu.

Anna Šteina un Guntis Veits, atšķirībā no pagājušās reizes, kad dziedāja bērnišķā stilā izpildītu dziesmu Varavīksne, šoreiz uzstājās ar lēnu un skaistu dziesmu ar labu vokālo izpildījumu.

Raivo Rosts un Ella dziedāja pašmāju repertuāru, bet izpildīja to tik pat spoži kā šova atklāšanas reizē. Dziesma par skūpstīšanos skanējuma laikā saglabāja intrigu – būs vai nebūs skūpsts?!

Andris Bērziņš un Jolanta Gulbe neoficiāli iekarojuši šova elegantākā pāra titulu un  šoreiz izpildīja dziesmu tik pat elegantā stilā.

Henrijs Buks-Vaivads un Elizabete Zagorska, neskatoties un 80-to gadu disko stilu un pasaulē slavena hīta izpildīšanu, vakar atstāja šovu.

Jau nākamajā svētdienā Dziedi ar Zvaigzni studijā tiešraidē tiksies deviņi pāri, lai uzstātos ar sagatavotajiem priekšnesumiem. Kādam no pāriem šovs būs jāatstāj, bet kuram?

Dziedi ar Zvaigzni ik svētdienu 19:50 TV3!

Tiekamies TV3 – mēs ar Jums uzdziedāsim!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [22] ››
tuc, tuc, tuc.. 24.10.2007 14:11
Kapēc lai viņi neskūpstītos.
viņi ir tik saderīgs pāris, Super...
skūpstīšanās nav nekāds noziegums...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV