
Kaspars Kambala - pārkvalificēsies no basketbola uz boksu?
Par kokaīna lietošanu uz 14 mēnešiem diskvalificētais Latvijas basketbolists Kaspars Kambala iespējams varētu arī neatgriezties basketbola laukumā, jo patlaban viņš sevi cenšas apliecināt citā sporta veidā - boksā, otrdien vēsta laikraksts "Sporta Avīze".
08.08.2007 09:25
Komentāri [6]
Uz rakstu ››
Ivarevičšs
08.08.2007 09:39
būšu visai skeptisks.. lai labi startētu MMA jābūt labai roku un kāju tehnikai, bet vēl svarīgāka ir cīņa parterī, perfekti jābūt atstrādātai darbībai uz zemes, žņaugšanas un sāpju paņēmieniem. to īsā laikā nevar izdarīt. Ja debija būs uzreiz profesionālajā boksā, tad atsauksies pieredzes trūkums amatieros un visticamāk, būs izlaisti sitieni..



PenelopeMillere
08.08.2007 11:42
vai ta šitai sporta veidā ir atļauts narkotisko vielu lietošana un diskvalifikācija nedraud?
tomēr divmetrīgs cīkstonis varētu izskatīties pat ļoti iespaidīgi!
tomēr divmetrīgs cīkstonis varētu izskatīties pat ļoti iespaidīgi!
zzz
08.08.2007 12:26
nu varbuut lai debitee kaa narko diileris...noteikti nopelniis vairaak nekaa pa laukumu bumbojot
hmmm..
08.08.2007 17:11
tur jau rakstiits, ka vinjsh debitees klasiskajaa nevis MMA, un tas jau ir nedaudz vieglaaks.. un gan jau Kambala kko izdariis :)
Daniēls
14.08.2007 22:55
CERAMS KA KAMBALA ATGRIEZIISIES BASKETBOLAA!!! VINS IR LOTI NODERIIGS ARII LATVIJAS IZLASEI VINS IR LABS BASKETBOLISTS !!! LAI VINS TRENEE FIZISKO BOKSAA BET LAI TREENEEJAS ARI BASKETBOLU UN PEC 14 MENESIEM ATGRIZAS PIE BASKETBOLA !!! NOVELU VEIKSMI KAMBALAI JEBKURAA GADIJUMAA !!!
asdf
20.08.2007 14:25
A viņš garš, reāli labi varētu MMA močīt.
Komentāri [6]
Uz rakstu ››



Mēneša PIKANTUMS

Mēneša VIDEO


Mēneša GALERIJA

Mēneša KOMENTĀRS
Ziedosim kaut mazumiņu! Lūdzu palīdzēsim 48 gadus vecajai Agnesei, lai viņa varētu turpināt dzīvot
autors:Tikko noziedojām