DOMBURS dusmojas

"Vakaru Ziņu" publicēta informācija par Jāņa Dombura senām un personiskām saiknēm ar Venspils uzņēmējiem Olafu Berķi un Igoru Skoku nav nepatiesa vai melīga.

DOMBURS dusmojas
Komentāri[11] 30.04.2007 21:47

Ne velti ļaunas mēles melš, ka Jānis ne reizi vien esot manīts abu uzņēmēju ekskluzīvajā ložā "Arēnā Rīga" dažādu sporta pasākumu laikā.

Dombura kungs raksta:"VZ vēl ir iespēja labot savu kļūdu, publicējot atsaukumu un atvainošanos. Ja laikraksts izskata šādu iespēju un vēlas uzzināt, kādas informācijas atsaukšana kādā formā man ir pieņemama, tad to var apspriest telefoniski. Šīs vēstules publicēšana nebūs uzskatāma par pilnvērtīgu atsaukumu."

"Vakara Ziņas" piedāvā Jānim Domburam vēl trīs iespējamos atvainošanās veidus. Pirmkārt, šī ceremonija varētu notikt biznesmeņiem Igoram Skokam un Olafam Berķim piederošajā "Arēna Rīga" privātložā. Otrkārt, šis pasākums var notikt arī pie kāda no Jānim Mottem piederošajiem dzīvokļiem vai citiem nekustamajiem īpašumiem. Trešā mūsu piedāvātā izlīgšanas versija ir slavenais un leģendārai prāmis "Baltic Cristina" - tas pats, kas kādreiz tika saukts leģendārā revolūcijas vadoņa vārdā.

 

"Vakara Ziņas"

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
Dj Aligator 03.05.2007 13:37
Kāpēc nevar to visus faktus pārpublicēt vēlreiz Vz izlaidumos jo praktiski es personīgi katru reizi uzzinu kaut ko jaunu un tas laikam tāpēc ka neesmu pastāvīgi lasījis VZ.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss