Igo, Kārlis Kazāks, grupa Saldās sejas tiešsaistes bezmaksas koncertā Ceļam Cepli

Igo, Kārlis Kazāks, grupa Saldās sejas tiešsaistes bezmaksas koncertā Ceļam Cepli
Komentāri Bilžu galerija[4] 11.06.2021 13:30

Igo, Kārlis Kazāks, grupa “Saldās sejas”

tiešsaistes koncertā „Ceļam Cepli”

2021.gada 12. jūnijā, „Igo mākslas centrā Ceplis” Mežotnes pagastā, Bauskas novadā notiks pasākumu cikla pirmais koncerts „Ceļam Cepli”. Kopā ar draugiem Jāni Strazdu, Aini Zavacki, Kārli Kazāku, kā arī Guntaru Raču un grupu „Saldās sejas”, Igo aicina uz tiešsaistes koncertu „Igo mākslas centra Ceplis” atbalstam - FOTOGALERIJA.

Kopš 2018. gada, kad Igo iegādājās pamesto, savulaik slaveno ķieģeļu un kaļķu cepli gleznainā vietā Lielupes krastā, ēkām un videi ir iedota jauna dzīvība. Pārmaiņas nevar nepamanīt. No pamestības un aizmirstības ēku komplekss pamazām pārtop par daudzfunkcionālu kultūras telpu „Igo mākslas centrs Ceplis”, kur jau ir notikuši koncerti un mākslinieku plenēri, kur vēl nesen degradētā vide iegūst jaunu, patīkamu veidolu. No vēstures lappušu aizmirstības tiek celtas godā firsta Anatola Līvena gaitas Mežotnē 20. gadsimta divdesmitajos un trīsdesmitajos gados un viņa ieguldītais darbs cepļa panākumiem. Lielupes krastā jau pa gabalu var manīt lepni izcēlušos 31 metru augsto cepļa torni, kas lieliski kalpo kā atpazīšanas zīmols Igo iecerēm.

Lai mākslinieka idejas realizētos un ciems Ceplis Mežotnē piedzīvotu ziedu laikus, ir jāpieliek krietnas pūles – ir vajadzīgs atbalsts, līdzdalība. Koncertu cikls ar kopējo nosaukumu „Ceļam Cepli” ietvers labdarības, ziedojumu koncertus, plenērus, kā arī tirdziņus.

12. jūnijā notiek tiešsaistes koncerts „Ceļam Cepli”, kuru visi laipni aicināti skatīties plkst. 18.00 facebook.com/igomakslasceplis .

Uz skatuves kāps Cepļa saimnieks Igo, viņa draugi Jānis Strazds un Ainis Zavackis, Kārlis Kazāks, kā arī grupa „Saldās sejas”.

Koncertā dzirdēsim daudzu iemīļotas dziesmas Igo un grupas izpildījumā. Kārļa Kazāka balss un ģitāra klausītājus aizvedīs romantiskā un pārdomu pasaulē. Savukārt Guntars Račs ar grupu “Saldās Sejas” ielīksmos koncerta skatītājus ar dzirkstošu optimismu.

Aizraujošus un nozīmīgus Cepļa un ar to saistītus Bauskas novada vēstures faktus varēs uzzināt ne tikai vēsturnieka Raita Ābelnieka un Igo stāstījumā, bet arī dokumentālos video kadros. Lielupes krastos tālu aizskanēs Mežotnes pagasta jauktā vokālā ansambļa “Mēs” balsis, savukārt ar raitu dejas soli tiešraides skatītājus priecēs vidējās paaudzes deju kolektīvs “Ducis” , kā arī līnijdeju kolektīvs.

Koncerta tiešraidi no „Igo mākslas centra Ceplis” Mežotnes pagastā varēs baudīt tiešsaistē sociālajā kontā facebook.com/igomakslasceplis jebkurā sev ērtā vietā visā pasaulē.

Tiešraide veidota sadarbībā ar "HDPD Productions & Dreams", pasākuma ieraksts top sadarbībā ar Kultūras Informāciju sistēmu centru Eiropas Savienības atbalstu projekta “Kultūras mantojuma satura digitalizācija. 1.kārta” ietvaros un drīzumā būs skatāms Kultūras mantojuma satura portālā DIVA.LV. Ierakstu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Koncerts ir bez maksas, bet aicinām ziedot “Igo mākslas centrs Ceplis” atbalstam - kaļķa dedzinātavas jumta remontam - MĀKSLAS CEPLIS BIEDRĪBA LV48HABA0551050550606 .

Lai gan tiksimies virtuāli, būsim domās kopā ar saviem uzticamajiem klausītājiem - vakaru gaidīsim ar nepacietību!

Tiešsaistes koncerts tiek filmēts, ievērojot visus 'Covid-19' izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss