EROTS 2009. Leģendāri VIDEO. Krāšņi šovi un pikantā Lola Novikova

Sado-mazo stilā uz skatuves uzstājas arī ekstravagantā dziedātāja Lolita Novikova.

EROTS 2009. Leģendāri VIDEO. Krāšņi šovi un pikantā Lola Novikova
Komentāri Bilžu galerija[41] 15.02.2020 22:15
Pateicamies šī materiāla tapšanā Izstāžu rīkotājsabiedrības BT1 vadībai un personīgi festivāla EROTS komandai!

“Erots” nav tikai pasākums, tas ir piedzīvojums! 2020. gada 21. un 22. februārī perfekti vīriešu un sieviešu augumi striptīzšovos un priekšnesumos visām gaumēm, meistarklases, galvu reibinoša ballīte, nozares zinošāko pārstāvju konsultācijas un konkursi ar vilinošām balvām! Festivāls ir piemērots gan vienam apmeklētājam, gan pārim, gan draugu vai paziņu kompānijai. Satiec valdzinošus skatuves māksliniekus un nofotografējies ar viņiem! “SexyStyle Academy” zonā izzini baudas anatomiju un labsajūtas psiholoģiju, kā arī saņem iedvesmu jauniem seksīgiem eksperimentiem. Sajūti, izzini, baudi un piedalies!

Festivālā “Erots” varēsi arī izvēlēties erotisko veļu, dažnedažādas rotaļlietas mīlas izpriecām, masāžas eļļas, intīmās labsajūtas līdzekļus, pieaugušo filmas un citas pavedinošas lietas.

Ja vēlies būt pavisam tuvu māksliniekiem un gūt pavisam īpašu pieredzi, iegādājies VIP biļeti, kas nodrošinās vietu blakus galvenajai skatuvei.

Ieeja no 18 gadu vecuma! Biļetes pieejamas šeit.

Festivāla biļete derīga vienreizējai ieejai vienā no pasākuma dienām. VIP biļete derīga izvēlētajai pasākuma dienai, izvēlētajam cilvēku skaitam.

Šī raksta fotogalerijā 2008.gada pikantērijas, bet ja vēlaties kaut ko ņiprāku, tad links šeit: Kas un kā notika Erotā pirms deviņiem gadiem? KĀRDINOŠA FOTOGALERIJA 18+

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2
Lapas: 12

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss