Ķer asas izjūtas un adrenalīnu krāšņajā izstādē Balttour 2020

Ķer asas izjūtas un adrenalīnu krāšņajā izstādē Balttour 2020
Komentāri 27.01.2020 07:30

Ķer asas izjūtas un adrenalīnu Latvijā – iesaka “Balttour 2020”

Ātrums, augstums un neparastas sajūtas – Latvijas novadi ir gatavi uzņemt adrenalīna ķērājus! Par to pārliecinies no 31. janvāra līdz 2. februārim izstādē-gadatirgū “Balttour 2020” Ķīpsalā, kur dalībnieki no visiem Latvijas novadiem aicinās izbaudīt aktīvo atpūtu. Par dažām adrenalīna ķeršanas vietām uzzini jau tagad!

“Mūsa Raceland”

Iejūties rallija pilota lomā un izbaudi speciāli pārbūvētu “Volvo 740” automašīnu jaudu “Mūsa Raceland” trasē Bauskā! Spēkrati ir īpaši aprīkoti ar rallija krēsliem, četrpunktu drošības jostām un papildu drošības tērauda rāmi, kas ļauj izbaudīt braucienu individuāli vai ar blakussēdētāju. Uzrīko aizraujošas folkreisa sacensības draugu lokā! Turklāt vari izvēlēties, ar kādu spēkratu braukt – automašīnu, bagiju, džipu vai kvadriciklu.

Drusku pilskalns

Uzkāpt Latvijas stāvākajā pilskalnā izaicina Alūksnes novads! Drusku pilskalns ir 247 metrus augsts, un uz tā atrodas Kornetu skatu tornis 27 metru augstumā. No torņa paveras ne tikai gleznaini skati uz “Kornetu-Peļļu” gravu, ezeriem un pakalniem, bet arī ir saskatāma Igaunijas augstākā virsotne Munameģis! Aizsargājamo ainavu apvidus “Veclaicene”, kurā ietilpst Drusku pilskalns, uzvarēja Eiropas izcilāko tūrisma galamērķu “EDEN” nacionālajā konkursā “Veselības un labjūtes tūrisms 2019”.

Gaisa trošu ceļš pār Gauju

Vai esi vērojis Gauju no putna lidojuma? Tad dodies uz Siguldu un izmēģini atrakciju “Zērglis”, kur varēsi izbaudīt Gaujas senlejas daili un elpu aizraujošas emocijas putna lidojumā 55 metrus virs Gaujas, traucoties pretī horizontam ar ātrumu līdz pat 60 km/h! Savukārt lēnām un nesteidzīgi pār senleju ved senākais trošu vagoniņš Baltijā, skatam paverot burvīgu ainavu vairāku kilometru tālumā, iekļaujot Siguldas un Turaidas pili, Krimuldas muižu, Bobsleja un kamaniņu trasi. Ķer adrenalīnu Siguldā, bet par citiem apskates objektiem pilsētā uzzini “Balttour 2020”!

Šlīteres bāka un Zilo kalnu krauja

Dodies uz Dundagas novadu, uzkāp Šlīteres bākā un nonāc 102 metrus virs jūras līmeņa! Tur var vērot aizraujošu skatu pāri Undžavas mežiem, bet skaidrā laikā pat saskatīt 35 kilometrus tālo Sāmsalu Igaunijā! Turpat pie bākas pa stāvām kāpnēm var nokāpt lejā pa 35 metrus augsto krauju jeb senā Baltijas ledus ezera krastu un izstaigāt dabas taku, uzkrājot spēkus kāpšanai atpakaļ kalnā.

“Green Road Trips” kvadricikli

“Meža ezeru tūre”, “Riekstukalns”, “Daugavas krasts” – izvēlies kādu no populārākajām “Green Road Trips” kvadriciklu ekskursijām Vecumniekos un dodies aizraujošā braucienā! Maršrutos var baudīt Latvijas dabas ainavas, pa ceļam apskatot dažādus tūrisma objektus. Kuri tie ir? No 31. janvāra līdz 2. februārim jautā zinošajiem novada pārstāvjiem izstādē!

Kandavas brīvdabas peldbaseins

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā ir izveidots brīvdabas peldbaseins ar 10 metrus augstu lēkšanas torni, kas bez maksas ir pieejams ikvienam! Ekstrēmo izjūtu cienītāji var lēkt baseinā no visaugstākā tramplīna, bet tornī ir tramplīni arī trīs, piecu un septiņu metru augstumā.

 

Daugavas krāces

Ja esi gatavs īstam piedzīvojumam, tad dodies uz Krustpils novadu un izbaudi neaizmirstamu braucienu pa Daugavas krācēm vienas vai divu dienu garumā! Posmā Līvāni–Jēkabpils Daugavas tecējums kļūst arvien straujāks un krāčaināks, kas braucienu padarīs gandrīz vai neparedzamu! Plašāk par to, kur un kad doties piedzīvojumā pa upi, varēsi uzzināt no atsaucīgajiem tūrisma pārstāvjiem jau 31. janvārī Ķīpsalā.

Aronas pilskalna šūpoles

Apceļojot Madonas pusi, izmēģini šūpoles Aronas pilskalna virsotnē. Četrstūrainais pilskalns ir 10–15 metrus augsts, un no tā paveras brīnišķīga panorāma. Bet kalna pakājē var veldzēties pie Ledavota, kas ūdeni glabā jau no ledus laikmeta!

Piedzīvojumu parks “Daugavpils Tarzāns”

Aktīvās atpūtas piekritējiem noteikti jādodas uz Daugavpili, kur pie Lielā Stropu ezera pludmales atrodas piedzīvojumu parks “Daugavpils Tarzāns”. Tajā ir deviņas šķēršļu trases, kas paredzētas gan pieaugušajiem, gan bērniem. Turklāt viena no trasēm ir izveidota 10 metru augstumā, un tajā ir iekļauts atraktīvais “Tarzāna lēciens”, lidojošais skrituļdēlis un citi aizraujoši šķēršļi.

Pārceltuve “Līvāni–Dignāja”

Kā no Latgales visātrāk nonākt Zemgalē? Ar pārceltuvi! Šobrīd Latvijā darbojas tikai trīs pārceltuves – Līvānos, Jersikas pagastā un Līgatnē. Pārceltuvē “Līvāni–Dignāja” var saskarties ar pagātni, jo celtuve veidota no padomju armijas pontoniem. Izbaudi iespēju un pārcelies no viena novada uz otru, vienlaikus vērojot Daugavu no unikāla skatpunkta! Tā krietni ietaupīsi laiku, jo – lai nokļūtu no Līvāniem uz Dignāju ar automašīnu pa tuvāko tiltu Jēkabpilī, būtu jāmēro vismaz 60 kilometri. Bet par tūrisma jaunumiem novados plašāk varēsi uzzināt no atsaucīgajiem “Balttour 2020” dalībniekiem Ķīpsalā!

Vecauces evaņģēliski luteriskā baznīca

Kāpiens Auces novada Vecauces evaņģēliski luteriskās baznīcas tornī ir pārbaudījums, kas ne katram būs pa spēkam. Ir tikai viens veids, kā par to pārliecināties – dodoties uz Auci! No baznīcas torņa īpaši agrā pavasarī un vēlā rudenī paveras skaista Auces panorāma. Vai zināji, ka baznīca sākotnēji celta no koka un savulaik nodegusi? Baznīcas vēstures līkločus varēsi izzināt izstādē Auces ekspozīcijā, bet, lai apskatītu, kā baznīca izskatās mūsdienās, viesojies Auces novadā!

No 31. janvāra līdz 2. februārim Ķīpsalā notiks 27. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2020”, kur sezonas jaunumus, populārākās ceļošanas iespējas, īpašos piedāvājumus un izdevīgus pirkumus Latvijas apceļošanai un pasaules atklāšanai piedāvās vairāk nekā 860 tūrisma uzņēmumu! Seko līdzi jaunumiem: www.balttour.lv un www.facebook.com/balttour

Izstādi-gadatirgu “Balttour” rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA) un norisi nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Biļešu cenas:

Ieejas biļete – 6 EUR

Skolēniem, pensionāriem, invalīdiem (uzrādot apliecību) – 4 EUR

Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 1 bērns vai 1 pieaugušais un 2 bērni) – 12 EUR, vairāk bērnu – 2 EUR par katru

Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas!

Autostāvvieta – 5 EUR

Nestāvi rindā, pērc biļeti internetā: http://balttour.lv/?link=00400000

Darbalaiks:

31. janvārī 10.00–13.00 (Profesionāļu laiks)

31. janvārī 13.00–18.00

1. februārī 10.00–18.00

2. februārī 10.00–17.00

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss