7 veidi, kā ietaupīt, dodoties ceļojumā

Praktiski padomi ikvienam, kas ļaus padarīt ceļojumu daudz lētāku.

7 veidi, kā ietaupīt, dodoties ceļojumā
Komentāri[3] 28.11.2019 18:01

7 veidi, kā ietaupīt, dodoties ceļojumā

Ikviens no mums vēlas doties ceļojumos. Bieži vien cilvēkiem liekas, ka ceļošana prasa daudz naudas līdzekļus. Mūsdienās ceļošana nav nemaz tik dārga, tāpēc tā ir pieejama ikvienam. Esam apkopojuši sešus veidus, kā iespējams atrast izdevīgākos ceļojumus un ietaupīt naudas līdzekļus.

#1 Seko līdzi akcijām

Latvijā ir pieejamas vairākas mājaslapas, kurās iespējams atrast izdevīgus lidojumu piedāvājumus. Ceļojumu cenas mēdz atšķirties. Piemēram, braucot nesezonā, ir iespējams tikt pie vēl izdevīgākām cenām nekā parasti. Aviokompānijas regulāri piedāvā arī dažādas akcijas, kuru laikā pie ceļojuma iespējams tikt vēl izdevīgāk. Piemēram, ja vēlies doties uz Berlīni, nedari to Ziemassvētku laikā, bet gan nedēļu pirms vai pēc šiem svētkiem, jo tad lidojumi būs daudz lētāki. Izvēlies kādu no zemo cenu aviokompānijām, tādā veidā ietaupot naudas līdzekļus. Gluži tāpat kā casinoonline lv regulāri piedāvā dažādas akcijas, arī aviokompānijas piedāvā izdevīgus piedāvājumus.

#2 Izvēlies naktsmājas Airbnb

Ja esi izdomājis doties ceļojumā, ir vērts aplūkot Airbnb mājaslapu, kurā apkopots plašs mājvietu skaits dažādās valstīs. Atšķirībā no viesnīcas, šis ir daudz izdevīgāks veids, kā iespējams atrast naktsmājas ārzemēs. Tādā veidā tev būs iespēja ietaupīt pat vairākus simtus eiro. Tāpat tev ir iespēja iegūt 25 EUR par katru uzaicināto draugu, kurš pievienosies Airbnb mājaslapai. Iegūto naudu varēsi izmantot, lai rezervētu nākamās naktsmājas. Tas ir līdzīgi kā Betsafe Latvija rīkotajās akcijās, kurās iespējams iegūt bonusu par katru uzaicināto draugu.

#3 Nevajadzētu koncentrēties uz vienu galamērķi

Iespējams, ka esi izvēlējies kādu konkrētu galamērķi, bet akcijas tiek piedāvātas citiem galamērķiem. Pasaule ir plaša un katrā valstī iespējams atrast kaut interesantu. Ir vērts dažreiz pamainīt plānus un doties uz vietu, kur iespējams aizlidot lētāk. Ja vēl nekad neesi bijis šajā vietā, ir vērts iepazīties ar konkrēto vietu un varbūt pat doties uz to.

#4 Izmanto bezmaksas gidu iespējas

Mūsdienās katrā valstī ir pieejami bezmaksas gidi, kuri ar lielāko prieku izvadā tūristus pa dažādiem nozīmīgie apskates objektiem un pastāsta galvenos faktus. Protams, tūres beigās cilvēki ir aicināti veikt ziedojumus, bet katrs tūrists pats nosaka, cik daudz ir gatavs ziedot gidam. Atšķirībā no oficiālajiem gidu pakalpojumiem, šis noteikti ir daudz izdevīgāks veids, kā iepazīties ar konkrēto valsti.

#5 Izmanto noderīgas mobilās lietotnes

Mūsdienās ir pieejamas dažādas mobilās lietotnes, kurās iespējams iegūt informāciju par vietām, ko apskatīt, kur paēst, kur iepirkties u.c. Piemēram, ja nezinat, kurā vietā ieturēt maltīti, dodies uz lietotni Tripadvisor, kurā varēsi izvēlēties gan kādu no restorāniem, gan arī kādu lētāku ēstuvi. Šo vietni veido paši cilvēki, atstājot vērtējumus par dažādām iestādēm, tāpēc šiem padomiem noteikti varēsi uzticēties!

#6 Pārvietojies ar velosipēdu

Ja esi devies uz kādu valsti un vēlies ietaupīt naudu, ir vērts izmantot iespēju noīrēt velosipēdu. Tā ir lieliska iespēja ietaupīt naudas līdzekļus. Piemēram, ja īrēsi auto, rēķinies arī ar to, ka daudzās valstīs nepieciešams maksāt par auto stāvvietu un dažādas citas nodevas, kuras neļaus ietaupīt. Ja, dodoties uz kādu valsti, redzi, ka tev pietiks ar pārvietošanos uz velosipēda, noteikti ir vērts pie tā pieturēties.

#7 Valūtu maini pilsētas centrā nevis lidostā

Ja dodies uz kādu valsti, kurā nav eiro valūta, tad ir vērts mainīt naudu nevis lidostā, bet gan kaut kur pilsētā, pirms tam aplūkojot, kurā no vietām ir izdevīgākais maiņas kurss. Lidostas pārsvarā uzliek ļoti augstu komisijas maksu, tādā veidā liekot cilvēkiem par valūtas maiņu maksāt daudz lielāku summu nekā pilsētas centrā. Ir vērts sekot līdzi, kurā vietā ir izdevīgākais valūtu kurss. Noteikti nevajadzētu mainīt naudu arī Latvijā, jo šeit kurss nebūs tik izdevīgs, cik tas varētu būt izdevīgs konkrētās valsts pilsētas centrā.

Šie ir tikai daži no padomiem, kuri ļaus ietaupīt ceļojuma laikā. Protams, svarīgi ir arī tas uz kādu valsti tu dodies, tādā veidā ir iespējams pielāgot šos padomus tieši tev.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
čikatilo 28.11.2019 23:03
airbnb gan nav lētākais! Hotels.com un tai pašā booking ir daudz labāki piedāvājumi reģistrētajiem jūzeriem un forši bonusi

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss