Skandalozais policists Nikolajs Puzikovs piedāvā vasaras hitu un VIDEOKLIPU. FOTO: dziedātāja liktenīgās mūža sievietes

Izrādās kādreiz ar Antru Stafecku bijuši pāris.

Skandalozais policists Nikolajs Puzikovs piedāvā vasaras hitu un VIDEOKLIPU. FOTO: dziedātāja liktenīgās mūža sievietes
Komentāri[2] Bilžu galerija[50] 09.06.2018 11:35

Dziedātājs un joprojām Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes kārtībnieks Nikolajs Puzikovs, vienmēr ir vēlējies savā repertuārā iekļaut dziesmas, kuras uzrunā klausītājus, ir pozitīvas un kuras varētu skanēt klubos, pludmalēs un privātās ballītēs. Arī viņa jaunākais ieraksts “Ne par ko” ir vasarīga, pozitīva un moderna dziesma. Tāda, kādas patīk pašam dziedātājam un kuras labprāt atskaņo dīdžeji mūzikas klubos, kuros skan arī latviešu dziesmas. Dziesmas autors ir viens no pēdējā laika ražīgākajiem dziesmu autoriem - Gatis Mūrnieks, ar kuru sadarbība aizsākās jau ierakstot duetu ar Katrīnu Binderi dziesmā “No ziemeļiem uz dienvidiem”.

Nikolajs: “Šī ir mūsu sadarbības “otrā sērija”. Nenoliedzu, ka  man Gata Mūrnieka rakstītās dziesmas ļoti simpatizē, jo ir gana vienkāršas, melodiskas un viegli uztveramas. Dziesma "Ne par ko"  pievērsa manu uzmanību jau pirmajā klausīšanās reizē. Skaņdarbs rada manī patiesas emocijas un sakrīt ar maniem dzīves notikumiem. Līdz ar to,  dziesma ir man ļoti personīga. Producents Gints Stankevičs ietērpa dziesmu aktuālās skaņās. Pēc ieraksta studijā, dziesmu ieguva deju mūzikai raksturīgu skanējumu, kas sākotnēji nebija ieplānota. Manuprāt, gala rezultāts ir ļoti labs, un kā uzsvēra mans draugs, DJ un producents Roberts Lejasmeijers, tad latviešiem nav daudz šāda stila dziesmu. Noteikti šī nav pēdējā sadarbība ar Gati. Mums padomā ir vēl pāris kompozīcijas, kuras plānojam ierakstīt un izdot.”

FOTOGALERIJĀ NIKOLAJA PUZIKOVA DZĪVES SIEVIETES, KĀ IZRĀDĀS, ARĪ ANTRA STAFECKA AR NIKOLAJU BIJUSI ROMANTISKĀS ATTIECĪBĀS.

Dziesmas videoklipa autors ir producents DJ Dween (Kaspars Dvinskis). Video romantiskākā daļa filmēta “Monika Centrum Hotel” (Rīgā, Elizabetes iela 21). Par filmēšanai laipni atvēlētajām telpām klipa veidotāji saka paldies Mārtiņam Jēkabsonam. Paldies par atbalstu arī Paulam Janam Romānam.

Foto autore - Linda Rutule. Galvenās sieviešu lomas atveidotāja ir modele Tīna Lazdāne.

Dziesmai jau tagad pieejama visos lielākajos pasaules mūzikas straumēšanas un lejupielādes servisos, tostarp Spotify, iTunes, Apple Music, Deezer un Amazon.LASIET ARĪ: Policists un mūziķis Puzikovs iekļuvis grandiozā skandālā ar policijas iesaisti

PLAYBOY modele, Nikolaja Puzikova draudzene atrādījusi savu celulītu - FOTO

Drausmas. Nikolajs Puzikovs esot nogalinājis pusi Latvijas...

Strads, Ķesteris, Vāne, Puķe, Neimanis, Puzikovs jaunajās Skroderdienās Silmačos


Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
blin 10.06.2018 08:19
tu puzik esi aborta atlieka musurs zajobenijs

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss