Ušakovs rullē! Pusmiljons eiro pašvaldības līdzfinansējuma dzīvojamo māju atjaunošanai

Kopējais pašvaldības finansējuma apjoms, kas šogad paredzēts daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes pasākumu un remontdarbu veikšanai ir pusmiljons eiro.

Ušakovs rullē! Pusmiljons eiro pašvaldības līdzfinansējuma dzīvojamo māju atjaunošanai
Komentāri[2] Bilžu galerija[19] 25.05.2018 20:56

2018.gada 22. maijā Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs kopā ar Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētāju Vjačeslavu Stepaņenko un Līdzfinansējuma dzīvojamo māju atjaunošanai projektu pieteikumu izskatīšanas komisijas priekšsēdētāju Alekseju Rosļikovu apmeklēja dzīvojamo māju Jūrmalas gatvē 59, kuras iedzīvotāji kā vieni no pirmajiem ir noslēguši līgumu par  pašvaldības līdzfinansējumu remontdarbiem no jaunās programmas.

“Līdzfinansējuma piešķiršana  dzīvojamo māju atjaunošanai ir jauna programma,  ko Rīgas pašvaldība uzsāk šogad. Ir  ļoti  būtiski, ka ir šādas  aktīvu iedzīvotāju  mājas, kas rāda savu piemēru. Mājai ir izveidota dzīvokļu īpašnieku biedrība – tas ir arī viens no programmas mērķiem. Ja mājai ir biedrība, kā šeit, Jūrmalas gatvē 59, un viņi ir atnākuši pēc naudas, tad ir skaidrs, ka iedzīvotāji  grib ko paveikt, ka viņus  vairs nevajag pārliecināt par ieguldījumiem savā īpašumā.  Mēs gribētu, lai visās daudzdzīvokļu mājās Rīgā tiktu izveidotas šādas dzīvokļu īpašnieku biedrības. Dzīvojamo māju  atjaunošana ir viena no būtiskākajām problēmām Rīgā, ” teica Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Šogad tika apstiprināta jauna programma, kas paredz, ka pašvaldība apmaksās pusi no energoefektivitātes pasākumiem, kā arī dzīvojamās mājas atjaunošanas darbus 50% apmērā.

Jūrmalas gatvē 59 atrodas 72 dzīvokļu māja, kuras iedzīvotāji ir pieņēmuši lēmumu izstrādāt tehnisko projektu iekšējās ugunsdzēsības ūdensapgādei, kā arī atjaunot gaisa virsspiediena un dūmu izvades sistēmu, veikt virkni remontdarbu aukstā un karstā ūdensapgādes un kanalizācijas tīklos un sakārtot lietus ūdens kanalizāciju. Sagatavotās tāmes liecina, ka šie darbi kopumā izmaksās aptuveni 88 00 eiro, no kuriem 44000 segs paši iedzīvotāji, bet pēc remontdarbu pabeigšanas segs pašvaldība segs vēl 44000 eiro.

Kopējais pašvaldības finansējuma apjoms, kas šogad paredzēts daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes pasākumu un remontdarbu veikšanai ir pusmiljons eiro, bet  domes priekšsēdētājs N.Ušakovs uzsvēra : “Visas ēku īpašnieku biedrības, kuras nāks ar saviem projektiem un izpildīs noteiktos kritērijus,  līdzfinansējumu saņems.”

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
vēlētāja 26.05.2018 21:53
Saskaņa vispār ir ļoti mainījusies = paŗtrauca līgumu ar vienoto Krieviju + tagad pat kongress latviesū valodā + liela draudzība ar Eiropu

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss