Māmiņām, vecmāmiņām, krustmātēm sirsnīgi veltītie pasākumi Rīgā 2018.gada 13.maijā

Svētdien, 13. maijā, Mātes dienā Rīgā māmiņām, vecmāmiņām par godu notiks vairāki koncerti un sirsnīgi pasākumi galvaspilsētas kultūras centros un dievnamos.

Māmiņām, vecmāmiņām, krustmātēm sirsnīgi veltītie pasākumi Rīgā 2018.gada 13.maijā
Komentāri 08.05.2018 22:23

Svētdien, 13. maijā, Mātes dienā Rīgā māmiņām, vecmāmiņām par godu notiks vairāki koncerti un sirsnīgi pasākumi galvaspilsētas kultūras centros un dievnamos. Ieeja svētku pasākumos ir bez maksas.

Svētdien plkst. 13.00 apmeklētāji gaidīti Rīgas Jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā koncertā „Karalienei mātei”, kurā piedalīsies senās mūzikas vokālā grupa „Modus Vivendi” un instrumentālais ansamblis. Līdztekus koncertam bērniem būs iespēja darboties kroņu veidošanas darbnīcā. Arī Rīgas Sv. Pētera baznīcā notiks svētku koncerts „Sirds pieturvietas”, kurā muzicēs Madara Dziedātāja, Juris Vizbulis, kvartets „Undertango” – Mārtiņš Zilberts, Gidons Grīnbergs, Evita Dūra un Viktors Veļičko. Koncerta sākums ir plkst. 14.00, ieeja tajā ar bezmaksas ielūgumiem, kuri jau no 9. maija pieejami dievnamā.

Svinīgi pasākumi notiks arī Rīgas kultūras centros. Plkst. 14.00 klausītājus gaidīs Normunds Rutulis un „Slavenais Rīgas orķestris” koncertā „Kas dārgāks par zeltu”. Koncerts notiks kultūras centrā „Imanta”, un ieeja tajā ir ar bezmaksas ielūgumiem, kas pieejami kultūras centrā. VEF Kultūras pilī būs iespēja skatīties muzikālu uzvedumu „Saldumu impērija”, kurā apmeklētājus priecēs bērnu vokālā grupa „Momo”, tautas deju ansamblis „Zelta sietiņš” un aktrise Marija Bērziņa. Koncertuzveduma mūzikas autors ir Valdis Zilveris. Uzvedums sāksies plkst. 16.00.

Savukārt kultūras centrā „Iļģuciems” plkst. 17.00 būs dzirdams kora „S!P!K!” dziedājums koncertā „Uzdāvini mammai dziesmu”. Plkst. 18.00 jauks Mātes dienai veltīts koncerts „Dziedu vakaros un rītos” skanēs Kultūras pilī „Ziemeļblāzma”. Tajā dziedās bērnu vokālās studijas „Knīpas un knauķi” mazie dziedātāji kopā ar solistiem Sanitu Sējāni, Andri Sējānu un instrumentālo grupu.

Koncertu „Es savai māmiņai” sagatavojuši arī Jāzepa Mediņa 1. mūzikas skolas audzēkņi, kuri klausītājus gaidīs muzejā „Rīgas Jūgendstila centrs”. Būs divi koncerti: plkst. 15.00 un plkst. 17.00. Muzejā svētku noskaņa valdīs arī 15. maijā – ģimenes dienā, kad apmeklētāji varēs piedalīties teatralizētā ekskursijā „Ciemos pie Konstantīna Pēkšēna”.

Mātes un ģimenes dienai veltītos pasākumus atbalsta Rīgas pašvaldība, organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Pasākumu programma pieejama tīmekļa vietnē: www.kultura.riga.lv

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss