LNT rādīs filmu par Lielbritānijas prinča Harija un skaistās Meganas kāzām

Par godu Lielbritānijas prinča Harija un viņa mīļotās Meganas Mārklas kāzām 15. maijā plkst. 21.10 LNT piedāvā šogad veidoto romantisko filmu “Harijs un Megana. Karaliskais romāns”.

LNT rādīs filmu par Lielbritānijas prinča Harija un skaistās Meganas kāzām
Komentāri Bilžu galerija[9] 08.05.2018 21:52

Par godu Lielbritānijas prinča Harija un viņa mīļotās Meganas Mārklas kāzām 15. maijā plkst. 21.10 LNT piedāvā šogad veidoto romantisko filmu “Harijs un Megana. Karaliskais romāns”. Pašā kāzu dienā, 19. maijā plkst. 18.15 dokumentālajā filmā “Karalisko kāzu noslēpumi” uzzināsim, kā tiek organizētas iespaidīgās karaļnama kāzas, savukārt plkst.19.05 dokumentālajāfilmā “Harijs un Megana” ieskatīsimies topošo jaunlaulāto bērnībā, karjeras ceļos un dažādos noslēpumos.

Amerikāņu aktrises Meganas un pasaulē iemīļotā prinča Harija attiecības tika turētas noslēpumā, taču tagad tās kļuvušas par vienu no apspriestākajiem sarunu tematiem gan medijos, gan ikdienišķās sarunās. No draugu organizētas iepazīšanās un slepenībā aizvadītiem randiņiem līdz publiskai attiecību un pagātnes izpētei -skaistā pāra attiecību stāstam dzīvojiet līdzi otrdien, 15. maijā plkst. 21.10 romantiskajā, aizkustinošajā filmā “Harijs un Megana. Karaliskais romāns” (“Harry and Meghan: A Royal Romance”).

19. maijā plkst. 18.15 dokumentālajā filmā “Karalisko kāzu noslēpumi” (“Diana to Meghan – Royal Wedding Secrets”) soli pa solim atklāsim, kā tiek organizētas iespaidīgās britu karaļnama kāzas, kurās viss rit pēc striktiem noteikumiem. Atskatīsimies, kādas bija Prinča Čārlza un Diānas kāzas, Čārlza un Kamillas kāzas, Viljama un Keitas kāzas un uzzināsim, kā rit gatavošanās šī gada skaistākajam maija notikumam – Harija un Meganas kāzām. Filmā redzēsim arī ekskluzīvas intervijas ar kāzu tapšanas procesā iesaistītajiem, kuri atklās dažādus plašākai sabiedrībai iepriekš neatklātus faktus – sākot no saderināšanās brīža līdz pat medusmēnesim. Savukārt plkst.19.05 dokumentālajā filmā “Harijs un Megana” (Meghan and Harry: In their own words”) ieskatīsimies viņu bērnībā, karjeras ceļos, panākumos un arī neveiksmēs, un izzināsim stāsta otru pusi – to, kuru viņi, topošie jaunlaulātie, atklāj paši -intervijās, sociālajos tīklos un uzstājoties publikas priekšā.

Dzīvo līdzi maija krāšņākajam britu notikumam kanālā LNT!

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss