Šovmens Aldis Kalniņš atklāj Jaunās Teikas strūklaku VEF kvartāla svētkos

2018.gada 4.maijā dzīvojamo māju un biznesa centru komplekss Jaunā Teika svinīgi atklāja strūklaku savā teritorijā. Atklāšanā piedalījās humorists un šovmens, kādreizējais LNT šova 'Savādi gan' un citu Viestura Dūles projektu zvaigzne Aldis Kalniņš, kā arī Ziepjuburbuli.lv, kas izsauca neaprakstāmi pozitīvas emocijas mazajos skatītājos - skatiet fotogaleriju.

Šovmens Aldis Kalniņš atklāj Jaunās Teikas strūklaku VEF kvartāla svētkos
Komentāri[5] Bilžu galerija[32] 04.05.2018 13:59
Atzīmējot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, pārsteigumu pilnus svētkus 4. maijā sagatavojusi VEF Kultūras pils ar partneriem. Tās apkārtnē pasākumu cikla «Brīvības ielas stāsti» ietvaros notiek «Svētki VEF pilsētā» ar devīzi — «Brīvība jaundarīt». Tas ir atvērts lekciju, sarunu un izklaidējošu aktivitāšu cikls dienas garumā jauniešiem un ģimenēm ar bērniem par to, kā kopīgi veidot Latvijas nākotnes dzīves telpu un radīt jaunas iespējas, izmantojot zinātnes un tehnoloģiju potenciālu.

2018.gada 4.maijā dzīvojamo māju un biznesa centru komplekss Jaunā Teika svinīgi atklāja strūklaku savā teritorijā. Atklāšanā piedalījās humorists un šovmens, kādreizējais LNT šova 'Savādi gan' un citu Viestura Dūles projektu zvaigzne Aldis Kalniņš, kā arī Ziepjuburbuli.lv, kas izsauca neaprakstāmi pozitīvas emocijas mazajos skatītājos - skatiet fotogaleriju.


Uzziņai + satiksme pār Gustava Zemgala pārvadu ir slēgta:

Kopējās pasākumu programmas ietvaros visas dienas garumā teritorijā ap VEF Kultūras pili, Latvijas Mobilā Telefona, Jaunās Teikas un Elkor Plaza ēkām apmeklētājiem būs iespēja iesaistīties visplašākajā meistarklašu un lekciju klāstā. Notiks robotu būves pulciņi bērniem no piecu gadu vecuma, DJ darba pamatiemaņu apgūšana un Silent Disco aktivitātes, GiGi bloku konstruēšana un būvēšana, brīnumu eksperimenti, 3D modelēšana, fitnesa konkursi, veselīga dzīvesveida mācību stundas, lekcijas par biometriju, dizaina domāšanu, biznesa ideju prototipēšana, IT skola, dronu un bezpilota auto paraugdemonstrējumi Latvijas un ārvalstu speciālistu vadībā.


Klātesošajiem ir iespēja ieskatīties nākotnes tehnoloģiju laboratoriju darbā, izmēģināt jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus realitātē. Pasākumu papildinās mūziķu koncerti pārmaiņus uz divām āra skatuvēm — Ieva Kerēvica un Mirage Jazz Orchestra, Carnival Youth, Ieva Sutugova, grupa Indygo, Ministry of Echology (Lietuva), Franco Franco, Drum Club (Vācija), Intars Busulis un citi.

«Šī ir brīnišķīga tendence, kad kādas apkaimes iemītnieki — šajā gadījumā uzņēmumi — satiekas un kopīgi veido svētkus visiem. Tas liecina, ka mūsu sabiedrībā arvien vairāk nostiprinās pilsoniska domāšana, gatavība iesaistīties un uzņemties atbildību par mūsu kopīgo dzīves telpu,» akcentē Liene Kubiļus, VEF Kultūras pils vadītāja.

Brīvdabas pasākumā, kas iezīmē jaunu kultūras norišu vietu Rīgas pilsētā — VEF Kultūras pils un Elkor Plaza apvienotajā laukumā un teritorijās ap Latvijas Mobilo Telefonu (LMT) un Jaunās Teikas ēkām —, satiksies un kopā radīs svētkus VEF Kultūras pils sadarbībā ar apkārtnes kaimiņiem: LMT, Accenture, dzīvokļu un biroju kompleksu Jaunā Teika, Elkor Plaza, New Hanza Capital, Mikrotik, sporta un fitnesa klubu Veselības Fabrika u. c. Apmeklētāji tiks aicināti kopīgi domāt par jaunu, modernu Rīgas pilsētas kvartālu, kas ir ideāli piemērots dzīvošanai, darbam, biznesa attīstībai, kultūrai un atpūtai.

«SVĒTKI VEF PILSĒTĀ» 4. maija programma no plkst. 12.00 līdz 23.00

12.00–18.00 laukumā starp VEF Kultūras pili un LMT

Brīvības forums. Piedalās antropologs Viesturs Celmiņš, pilsētplānotājs Neils Balgalis, ekonomiste Ņina Linde, zaļā dzīvesveida pārstāvis Artūrs Jansons, mediķis Pēteris Urtāns.

12.00–20.00 teritorijā ap VEF Kultūras pili, Elkor Plaza, LMT un pie Jaunās Teikas ēkām

Tehnisko inovāciju darbnīcas bērniem, meistarklases, lekcijas, nākotnes tehnoloģiju paraugdemonstrējumi, izmēģinājumi un izklaides kopā ar Starptautisko inovāciju skolu, LMT, Accenture, DJ skolu, Riga Brain, Jauno Teiku, Veselības fabriku, New Hanza Capital, Elkor Plaza u. c.

12.00–23.00 teritorijā ap VEF Kultūras pili, Elkor Plaza, LMT un Jaunās Teikas ēkām

Muzikāli priekšnesumi uz divām skatuvēm. Ieva Sutugova un Momo, Ieva Kerēvica un Mirage Jazz Orchestra, deju karaoke, reperis Edgars Spudiņš, Indygo, Carnival Youth, Drum Club (Vācija), Ministry of Echology (Lietuva), Franco Franco, Intars Busulis un pavadošā grupa. Pasākuma vadītājs Gints Grāvelis.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
rondoms 04.05.2018 18:05
tie svetki ir tautas iznicibas leijputrija tacu cilveki naciet vienreiz pie prata

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss