Guntars Račs un 'Saldās sejas' ar īpašu koncertu Ogrē prezentēs pirmo albumu

Guntars Račs un atkal apvienotā, 1985.gadā dibinātā liepājnieku grupa “Saldās sejas”, jau koncertējuši visā Latvijā, uzstājoties izpārdotās zālēs Liepājā, Kuldīgā, Cēsīs un citur.

Guntars Račs un 'Saldās sejas' ar īpašu koncertu Ogrē prezentēs pirmo albumu
Komentāri Bilžu galerija[29] 02.05.2018 19:48

Guntars Račs un atkal apvienotā, 1985.gadā dibinātā liepājnieku grupa “Saldās sejas”, jau koncertējuši visā Latvijā, uzstājoties izpārdotās zālēs Liepājā, Kuldīgā, Cēsīs un citur. Parasti šajos koncertos akcents tiek likts uz Guntara populārās dzejoļu grāmatas “365” darbiem, taču koncertā Ogrē šo svētdien, 6. maijā, papildus tiks atzīmēta arī grupas “Saldās sejas” koncertalbuma izdošana. Tieši Ogre būs pirmā vieta, kur albums būs pieejams, bet mūziķi pēc koncerta sniegs autogrāfus.

Albuma prezentācijas koncerts Ogrē būs īpašs, jo tajā bez šo koncertu ierastajiem viesiem, piedalīsies arī ogrēnieši Antra Stafecka, kura jau ieguvusi atzinību, kā arī jaunais un savas karjeras sākumā esošais Toms Kalderauskis, kura šī brīža lielākais hits ir Ulda Marhileviča dziesma “Ja ļausi”, kas šobrīd atrodas “Muzikālās bankas” nedēļas topa 3. pozīcijā.

Patiesībā koncerts Ogrē solās būt neliels latviešu mūzikas festivāls, un šāda gaisotne valda visos grāmatas “365” svētku koncertos.

Koncertalbuma ierakstā, kas tiks prezentēts Ogrē, piedalījušies – Guntars Račs un “Saldās sejas”, Ainars Virga, Ivo Fomins, Buks, Normunds Rutulis, Tomass Kleins, Jānis Narkevics, Katrīna Bindere, Renārs Veličko un pat ekoloģiskās mūzikas grupa “Ducele”.Koncerta skaņas apstrādi paveicis producents Gints Stankevičs, bet noformējumu veidojis mākslinieks Arturs Tigulis.

Nākamie Guntara Rača un grupas “Saldās sejas” koncerti:

10. maijā - Talsi

11. maijā - Aizpute

12. maijā - Mālpils

13. maijā - Ventspils

20. maijā - Jelgava

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss