'Stand Up TNT kanālā' un populārais Comedy Club rezidents Ruslans Belijs uzstāsies Jūrmalā

'Stand Up TNT kanālā' un populārais Comedy Club rezidents Ruslans Belijs uzstāsies Jūrmalā
Komentāri Bilžu galerija[7] 19.04.2018 19:25

6. augustā Dzintaru koncertzālē uzstāsies humoristiskā žanra stand up meistari – šova “Stand Up TNT kanālā” (Stand Up на ТНТ) rezidenti – ar Comedy Club rezidentu Ruslanu Beliju priekšgalā. Viņu joki ir humoristiska un tajā pašā laikā – atklāta saruna ar skatītājiem, jo viņi joko bez pārspīlējuma un patiesi smieklīgi par to, kas ir aktuāls katram no mums: attiecībām, apkārtējo vidi un dažādām dzīves situācijām.

Šovasar Jūrmalu atkal apciemos visi labākie projekta komēdiju aktieri: Stass Starovoitovs, Slava Komissarenko, Viktors Komarovs, Aleksejs Ščerbakovs, Nurlans Saburovs, Timurs Karginovs, kā arī Ruslans Belijs un uzstāsies ar jaunu humoristisku programmu, kas vēl netika rādīta televīzijā. Stand Up rezidenti brīdina: humora koncentrācija būs vēl augstāka nekā jebkad agrāk. Jāatzīmē, ka šis koncerts būs Stand Up dalībnieku trešā vizīte ar solo programmu Jūrmalā, - abas iepriekšējās uzstāšanās reizes Dzintaros tika pilnībā izpārdotas.

“Stand Up projektā mēs cenšamies vairāk atspoguļot, apspriest un, ar joku palīdzību, aizplīvuroti pastāstīt par patiesām tēmām. Kāds reiz bija teicis, ka Stand Up – tas ir dvēseles striptīzs. Droši vien, ka priekš manis tas tā arī ir,” stāsta Ruslans Belijs – viens no šova Stand Up dibinātājiem.

Viens no Krievijas reitingos visaugstāk ierindotajiem šoviem – Stand Up, kas ir uzņēmuma Comedy Club Production veikums, neatkāpjas no sākotnēji noteiktās idejas un turpina priecēt savus skatītājus ar humoru, kuru bagātina improvizācija un mākslinieku harizma. Dzēlīgās asprātības un trāpīgie novērojumi, ko mākslinieki apvieno pasakainās parodijās, dzīvīgās sarunās ar viesiem un pavisam vieglā publikas iesaistīšanā.

Biļetes Biļešu serviss kasēs un www.bilesuserviss.lv

Organizators: koncertaģentūra 75 EVENTS.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss