Lietuva izstādē Balttour prezentēs jaunu muzeju, atjaunoto delfināriju un iespaidīgu ziemas dārzu

Lidināties virs pilsētas gaisa balonā, apskatīt atjaunoto delfināriju, apmeklēt pilnīgi jaunu muzeju pilī, apskatīt iespaidīgu ziemas dārzu, tvert maksimumu Lietuvā tikai vienas dienas laikā.

Lietuva izstādē Balttour prezentēs jaunu muzeju, atjaunoto delfināriju un iespaidīgu ziemas dārzu
Komentāri Bilžu galerija[9] 26.01.2018 23:02

Lidināties virs pilsētas gaisa balonā, apskatīt atjaunoto delfināriju, apmeklēt pilnīgi jaunu muzeju pilī, apskatīt iespaidīgu ziemas dārzu, tvert maksimumu Lietuvā tikai vienas dienas laikā – par šiem un citiem kaimiņvalsts tūrisma piedāvājumiem uzzini vairāk hallē “Atklāj pasauli!” izstādē “Balttour 2018” Ķīpsalā jau 2.– 4. februārī!

Baudi vienas dienas ceļojumu!

Vēlies doties jaukā atpūtā, bet atvaļinājums vēl nav ieplānots? Tad vienas dienas ceļojums ir tieši tas, kas tev vajadzīgs! Kuršu kāpas nacionālais parks, Palangas kūrorts, Skodas akmeņu zeme, Šilutes reģions un Ventes rags – katra no šīm vietām ir unikāla savā veidā, turklāt atrodas netālu no Klaipēdas. Par šiem un citiem tuviem Lietuvas galamērķiem uzzini “Balttour 2018” (stendā Nr. H19)!

Dodies uz gaisa balonu lielvalsti!

Vai zināji, ka Lietuva ir pasaules līdere pēc gaisa balonu skaita uz tūkstoš iedzīvotājiem? Turklāt Viļņa ir viena no nedaudzajām galvaspilsētām Eiropā, kur tiek piedāvāti lidojumi gaisa balonā virs pilsētas vēsturiskā centra, un ne tikai. Kur vēl iespējams aizlidot gaisa balonā? Noskaidro to Lietuvas nacionālajā stendā!

Ved ģimeni uz “CurioCity”!

Lietuvas otrajā lielākajā pilsētā Kauņā pagājušajā gadā tika atklāts iespaidīgs interaktīvs izglītības un izklaides centrs “CurioCity”, par kuru arī varēs uzzināt Lietuvas nacionālajā stendā. “CurioCity” gan bērni, gan vecāki var doties lidojumā ar kosmosa kuģi, iejusties neatliekamās palīdzības brigādes locekļa lomā, pārvarēt šķēršļu taku ugunīgas lavas upē, dzēst ugunsgrēku, pārbaudīt savus spēkus skaņu ierakstu studijā un vēl daudz ko citu.

Apskati iespaidīgu ziemas dārzu!

Lietuvas ziemeļrietumos ceļotājus priecē Kretingas muzejs, kurš ir slavens ar iespaidīgo ziemas dārzu. Tajā var apskatīt 170 dažādu sugu augus. Visa gada garumā tur valda patīkams siltums un burvīga atmosfēra, kuru vēl īpašāku padara apkārt esošās ūdens kaskādes, baseiniņi, kā arī bruņurupuči un papagaiļi! Kretingas muzejs, tā parks un ziemas dārzs ir iemīļota atpūtas vieta arī vietējiem iedzīvotājiem. Par šiem un citiem Kertingas pilsētas tūrisma objektiem uzzini izstādē (stendā Nr. H19)!

Apmeklē jauno muzeju “39/45”

Ikviens “Balttour 2018” apmeklētājs varēs iepazīt pilnīgu jaunumu – tikko atvērto mūsdienu Otrā pasaules kara muzeju “39/45”, kas atrodas Klaipēdas pilī. Ekspozīcija veidota divās daļās – Klaipēda Otrā pasaules kara laikā un Klaipēda pēc kara.Muzejā “39/45” ir izveidota arī izglītības zāle, kur apmeklētājiem ir iespēja pārbaudīt savas zināšanas par karu. Esi viens no pirmajiem, kas apmeklē “39/45”!

Apskati jaunatvērto delfināriju!

Gan lieli, gan mazi ir aicināti apmeklēt Lietuvas Jūras muzeja atjaunoto delfināriju un iespaidīgo ekspozīciju. Tagad muzejā ir 24 atjaunoti akvāriji, kā arī 25 metrus garš stikla tunelis zem centrālā akvārija, no kura var vērot virs galvas peldošās zivis. Neaizmirstamus iespaidus gūsiet, izmēģinot kuģa katastrofas simulatoru vai apmeklējot pingvīnu koloniju. Turklāt šajā muzejā atrodas Baltijas reģionā vienīgais delfinārijs, kurā var vērot ne tikai delfīnu šovus, bet arī izmēģināt delfīnterapiju. Starp citu, Klaipēdas stendā “Balttour 2018” būs iespēja laimēt ieejas biļetes uz šo muzeju!

Tie ir tikai daži no Lietuvas tūrisma piedāvājumiem! “Balttour 2018” dalībnieku vidū būs arī “Vytautas Mineral Spa”, “Egles Sanatorija”, “Dino Parkas”, “Vinetu Kaimas”, “Esperanza Resort & SPA”, “Olego Transportas” un daudzi citi.

Šogad “Balttour 2018” var lepoties ar īpaši lielu kaimiņvalstu dalībnieku skaitu – jaunos tūrisma piedāvājumus prezentēs vairāk nekā 30 Lietuvas un Igaunijas dalībnieku.Kopumā no 2. līdz 4. februārim Ķīpsalā savu tūrisma piedāvājumu prezentēs 850 uzņēmumi no teju 40 pasaules valstīm.

Vairāk par izstādi: www.balttour.lv

Seko līdzi jaunumiem sociālajos tīklos: www.facebook.com/balttour

Darbalaiks:

2. februārī 10.00–13.00 (Profesionāļu laiks)

2. februārī 13.00–18.00

3. februārī 10.00–18.00

4. februārī 10.00–17.00

Nestāvi rindā – pērc biļeti internetā: http://www.balttour.lv/?link=00400000

Izstādi-gadatirgu “Balttour” rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA) un norisi nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss