Par tehnisko apskati vienreiz divos gados pietrūkst vēl tikai 167 balsis

Trīs gadu laikā portālu izmantojis katrs ceturtais Latvijas iedzīvotājs, par likumiem kļuvušas vairākas iedzīvotāju idejas, Latviju visā pasaulē pazīst kā e-demokrātijas veiksmes stāstu. Portālu izveidoja brīvprātīgi entuziasti, un mums ir prieks par padarīto!

Par tehnisko apskati vienreiz divos gados pietrūkst vēl tikai 167 balsis
Komentāri[11] 09.07.2016 13:46

Portālā Manabalss.lv kāda iedzīvotāja iniciatīva panākusi lielu atbalstu, bet vēl mazliet pietrūkst. 2016.gada 9.jūlijā pa plkst 13:00 pietrūka vēl 167 balsis.

Iedzīvotājs raksta:

"Vēlos mainīt pastāvošo termiņu uz kādu šobrīd CSDD tiek izsniegta atļauja automašīnai piedalīties satiksmē, tehniskā apskate automašīnai. Piedāvāju pagarināt termiņu un veikt transportlīdzekļu tehnisko apskati reizi divos gados kā tas notiek piemēram Norvēģijā, Lietuvā, Igaunijā , Vācijā un citur.

Piedāvāju vienkārši pagarināt šobrīd esošo termiņu no 12 mēnešiem uz 24 mēnešiem. Domāju ka tas nebūtu sarežģīti un tas būtu viegli izdarāms , jo nekas no jauna nav jāizgudro, vienkārši jāiepazīstās kā tas jau ilgāku laiku darbojās piemēram Norvēģijā, Lietuvā, Igaunijā , Vācijā un citur.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk un nobalsotu

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
marta 31.07.2016 09:24
lai veicās

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss