Mūžībā devusies izcilā, tautā iemīļotā teātra un kino aktrise Baiba Indriksone

Skandāls. Latviešu mūziķis pazemo un izņirgājas par Dona sasniegumiem Eirovīzijā

Lato Lapsas jaunā grāmata par Briškenu un citiem progresīvajiem iznireļiem

Latviju iegāž uzbrukuma disciplīna un trīspunktnieki, dramatisks zaudējums Lietuvai

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība svētdien, 6. septembrī, otrās ceturtdaļas vidū iedzīvojās piezīmju problēmās un 10 492 skatītāju klātbūtnē zaudēja Lietuvas izlasei ar rezultātu 49:68.

06.09.2015 20:40

Komentāri [5]

Uz rakstu ››
samtenis 06.09.2015 20:45
aizmirstam un rīt čehus izdr.....
filozofs 06.09.2015 20:49
mačs bija labs, bet nu nevar mest tik daudz "zilos" trīspunktniekus..... komandas spēle trešajā ceturtdaļā vienkārši pajuka un paši kaut kā visu "noraka", nevis leiši, protams, viņi ir spēcīgāki, bet varējām jau ilgāk noturēties un kas zin, uzvarēt, viss, šī spēle ir jāaizmirst un jāgatavojas nākamajai spēlei, rīt čehus jāuzvar!
juris no Tukuma 06.09.2015 20:49