FOTOGALERIJA: Aviokatastrofā Liepājā bojā gājis pieredzējis pilots - instruktors

Fotogalerija.

FOTOGALERIJA: Aviokatastrofā Liepājā bojā gājis pieredzējis pilots - instruktors
Komentāri[7] Bilžu galerija[11] 08.05.2014 19:04

Šodien Liepājas lidostā notikusi lidmašīnas avārija un gājis bojā lidaparāta pilots Gints Bubiers. Policija sākusi kriminālprocesu - vēsta portāls IrLiepaja.lv

Lidmašīna nogāzusies lidostas teritorijā, to portālam apstiprinājis SIA "Aviasabiedrība "Liepāja"" valdes loceklis Agris Sprūde.

Kā informējusi kāda Cimdenieku iedzīvotāja, civilā mācību lidmašīna regulāri veikusi lidojumus virs tuvējās apkārtnes. "Pilots mēdza izslēgt motoru un pikēt stāvus lejā, pēc tam atkal iedarbināja motoru un cēlās gaisā. Šoreiz redzēju tikai, kā lidmašīna klusumā pikē lejā, bet augšā tā vairs nepacēlās." Sieviete arī dzirdējusi slāpētu troksni, kas acīmredzot radies, lidaparātam atsitoties pret zemi.

Policijas sniegtā informācija par šo notikumu: Šopēcpusdien, 8.maijā,  Liepājas lidostā avarējusi civilā lidmašīna, negadījumā gājis bojā lidmašīnas vadītājs.

Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess, visi negadījuma apstākļi tiks skaidroti.

Par notikušo paziņots Civilās aviācijas aģentūrai.

Gints Bubiers ir sporta aviācijas pilots, Kurzemes Biznesa inkubatora (KBI) uzņēmumu "Flights Unlimited" un "Avio Baltica" dibinātājs un vadītājs, Rīgas aviosvētku rīkotājs.

Kā biznesa portālu "Nozare.lv" informējis Civilās aviācijas aģentūras vadītājs Māris Gorodcovs, avarējusī ir akrobātiskā lidmašīna, kas arī šodien gaisā veikusi akrobātiskus manevrus. Pilots bijis lidojumu instruktors. Pirms negadījuma viņš veicis lidojumus ar kādu pasažieru, kuru vēlāk lidostā izlaidis, un pats turpinājis veikt manevrus, kuru laikā arī lidmašīna nogāzusies.

Gorodcovs atturējās izteikt versijas, kāpēc negadījums noticis, jo vēl esot pāragri to spriest, taču viņš atzina, ka, veicot akrobātiskus manevrus, visādi var gadīties.

Fotogalerijā pilots Gints Bubiers un katastrofas vieta. Izsakām visdziļāko līdzjūtību Ginta Bubiera tuviniekiem.

FOTO: portāls IrLiepaja.lv

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
Sandijs 11.05.2014 23:18
GINT vienmer esmu lepojies ar tevi , ka man ir lielais bralens kam nav nenoka bail. Izsaku lidzjutibu tuviniekiem

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss