Rafšans un Džamšuts Sočos uzbūvē podu ar skatlogu - FOTO

Dukurs: Sočos ir pastrādājuši Rafšans un Džamšuts.

Rafšans un Džamšuts Sočos uzbūvē podu ar skatlogu - FOTO
Komentāri[10] 12.02.2014 09:49
Šīs viesnīcas tualetes dizainu patiesi varētu būt iekārtojuši Rafšans un Džamšuts.


Tomēr globāli - sadzīviski Soču olimpiskās spēlēs par visu ir padomāts un atliek vien pašiem strādāt, lai būtu labs rezultāts,  Latvijas Televīzijai sacījis Latvijas skeletonistu treneris Dainis Dukurs.

Viņš pastāstīja, ka sportisti Sočos ir iedzīvojušies veiksmīgi.

Īpaši acīs iekritis veids, kā bez pūlēm var nokļūt no mājvietas līdz trasei. Proti, cilvēks iekāpj autobusā, durvis tiek aizlīmētas, un tad autobuss aizved līdz pašai starta vietai. Atšķirībā no citām reizēm, brauciena laikā nav nekādu papildus pārbaužu. "Tā tiešām ir laba lieta. Es esmu piektajā olimpiādē, taču kaut ko tādu redzu pirmo reizi," saka Dukurs.

Tāpat šad tad ir redzami drošībnieki un apsargi, no kuriem daži, piemēram, staigā pa netālo mežu tērpušies baltos kostīmus. "Viņi strādā profesionāli, un tas netraucē," saka Dukurs.

Viņš atzīst, ka nedaudz gan mulsina fakts, ka pat plkst. 23.00 vakarā aizvien tiek asfaltēts ceļš. Tāpat Dukurs novērojis, ka ne visi celtniecības darbi veikti kvalitatīvi. Kā ironizē skeletonistu treneris, šur tur savu roku ir pielikuši viesstrādnieki Rafšans un Džamšuts - populārie krievu komēdijseriāla Naša Raša tēli, kuri visu mēdz salaist dēlī.

Get Adobe Flash player

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [10] ››
fikss 22.04.2014 17:20
Only in Russia

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss