Jautrais kāzu fotogrāfs Raivo līgavas noved līdz asarām - FOTOREPORTĀŽA

Fotogalerijā Raivo Sarelainena darbi.

Jautrais kāzu fotogrāfs Raivo līgavas noved līdz asarām - FOTOREPORTĀŽA
Komentāri[15] Bilžu galerija[81] 08.02.2014 15:39

Kāzu fotogrāfs Raivo Sarelainens no Valmieras portālam Vipi.lv uztic savu stāstu par fotomākslu:

"Pirmo interesi  par  foto mākslu izrādīju jau bērnībā, kad manās rokās nonāca fotoaparāts SMENA. Taču tajā laikā tā bija tikai bērna aizraušanās un, gadiem ritot, sapnis tā arī nepiepildījās. Pēc 10 gadiem nolēmu atsākt savu sirdslietu un iegādājos savu pirmo digitālo fotokameru Canon Powershoot A350.  Ar laiku pilnveidojās arī manas iemaņas un nolēmu šai lietai pievērsties mazliet nopietnāk, tad arī iegādājos savu pirmo EOS kameru Canon 400D. Un mans vaļasprieks kļuva par manu dzīvesveidu. Pašlaik strādāju ar CANON profesionālo tehniku un gaišiem L sērijas objektīviem. Iemaņas foto mākslā esmu ieguvis gan pašmācības ceļā, gan apmeklējot fotokursus un  profesionālā līmenī fotografēju nu jau 4 gadus. Fotogrāfija man nozīmē visu. Tas ir mans hobijs, mans darbs, ja agrāk, tas bija tikai hobijs, tad tagad es uzskatu, ka tas ir pasaulē labākais darbs, jo man maksā par to, kas man patīk.

Ko es fotografēju? Atbilde ir pavisam vienkārša - VISU. Fotografēju  kāzas, vecmeitu ballītes, bērnus, dažādākos pasākumus, koncertus, portretus, kristības, sportu, kā arī darbu. Vairāk pievēršos kāzām, jo kāzu fotografēšanā ietilpst praktiski viss, sākot no smalkākajām detaļām- kūka, jaunā pāra fotosesija, aktivitātes, glamūrs un daudz kas cits. Par iedvesmas avotu man sākotnēji kalpoja citi fotogrāfi, kas mani arī iedvesmoja sākt fotografēt kāzas un pēc tā es saslimu ar šo „slimību” - fotogrāfiju.

Lielākais sasniegums, līdzīgi kā Артурa Пирожковa  dziesmā "Плачь, детка”  vārdos „Слезы твои для меня лучшая награда” ("Tavas asaras ir mans lielākais novērtējums") ir novest līgavu, draugus, klientus, māsu, brāli,  mammu un citus  līdz asarām tajā brīdi, kad viņi skatās uz manām bildēm un  izveidotiem slaidšoviem. Tas man sniedz gandarījumu un liek saprast to, cik mans darbs ir patīkams un nozīmīgs.

Neskatoties uz to, ka fotografēju dažādu tautību sievietes un meitenes, es pieturos pie teiciena, ka „Latvijas meitenes ir visskaistākās”, jo tā patiešām ir.

Esmu dzirdējis, ka mani dēvē par jautro fotogrāfu. Personīgi pats nevēlos nevienam izpatikt un to arī nedaru, mani neinteresē vai kādam traucē, tas ka es fotografēju, es vienmēr mēģinu iegūt labāko kadru, labāku fotogrāfiju un nekad nespēšu nosēdēt mierīgi, man vienmēr un visur jābūt kustībā.

 „Mūžu dzīvo, mūžu mācies”, tāpēc brīvo laiku es izmantoju mācoties fotografēšanu, turpinu sevi pilnveidot pēcapstrādē, foto un video montāžā.

Nākotnes mērķi ir turpināt fotografēt, izmēģināt savus spēkus arī ārpus Latvijas, turpināt darīt to, kas man patīk, tāpēc, ja  ir vēlēšanās mani piesaistīt pasākumos, tad ar mani var sazināties sociālajos tīklos - draugiem.lv, facebook.com, twitter.com. Visa informācija un kontktālruņi  atrodama manā mājaslapā www.rsfoto.lv


http://www.draugiem.lv/www.rsfoto.lv/

https://www.facebook.com/raivo.sarelainens

https://twitter.com/RaivoSarelainen

Portāls Vipi.lv aicina pieteikties arī citus jaunos māksliniekus, rakstot uz redakcija@vipi.tv. Mēs palīdzēsim jūs padarīt zināmus sabiedrībai.

Kāzu fotogrāfs Raivo Sarelainens

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [15] ››
Ilzīte Valmierā 06.03.2014 16:20
Es visus savas dzīves svarīgākos brīžus uzticu fotografēt tikai un vienīgi Raivo!
Viņš ir un būs vis labākais!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss