Šūmahera ķivere pēc kritiena pret akmeni pārlūzusi uz pusēm. Sportista stāvoklis joprojām kritisks

Par negadījumu ierosināts kriminālprocess.

Šūmahera ķivere pēc kritiena pret akmeni pārlūzusi uz pusēm. Sportista stāvoklis joprojām kritisks
Komentāri[10] 01.01.2014 09:55
Turpinās apstākļu noskaidrošana saistībā par Mihaela Šūmahera negadījumu, kad 44 gadus vecais sportists, slēpojot Francijas alpos, krita un guva smagus galvas savainojumus, - vēsta portāls - Go4speed.lv

Kā ziņo prestižais britu laikraksts "Telegraph", Šūmahers, kuram 3. janvārī apritēs 45 gadi, nobrauciena laikā esot traucies ar apmēram 80 km/h lielu ātrumu. Pēc tam, kad sportists zaudēja kontroli un krita, viņš ar galvu atsitās pret akmeni. Tiek ziņots, ka pēc atsišanās pret vienu no šiem akmeņiem, Šūmahera ķivere pārlūzusi uz pusēm, kas liecina par to, ka trieciens bijis ļoti spēcīgs. Arī glābēji, kas pirmie ieradušies notikuma vietā, atzīst, ka negadījuma vietā bijis ļoti daudz asiņu. ''Kad ieradāmies notikuma vietā, tad redzējām, ka viņa ķivere bija sadalījusies divās daļās. Apkārt bija daudz asiņu,'' tā portālam Bild atzina kāds glābējs.
 
Tikmēr sportista menedžere portālam Motorsport-Magazin apgalvo, ka Šūmahers esot gribējis palīdzēt piecelties savam draugam, kurš bija nokritis, taču, uzbraucot virsū akmenim, sportists pats zaudēja līdzsvaru un ar galvu atsitās pret citu akmeni. ''Viņš palīdzēja draugam, kurš bija iekritis dziļā sniegā. Taču, uzbraucot uz akmeņa, viņš tika uzmests gaisā, pēc kā Mihaels nokrita uz akmeņa. Tā bija totāla neveiksme. Bet šis atgadījums nenotika tāpēc, ka viņš slēpoja ļoti ātri,'' tā sportista menedžere.

Tāpat noskaidrojies, ka kāds žurnālists bija pārģērbies par mācītāju, lai ar viltu iekļūtu slimnīcas numurā pie Šūmahera.

Kā liecina jaunākā informācija no slimnīcas, - Šūmahera veselības stāvoklis ir nedaudz uzlabojies, taču viņš joprojām atrodas mākslīgajā komā un kritiskā stāvoklī.


Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [10] ››
meistars 01.01.2014 13:52
cik lielam jabut idiotam lai kaptu uz slepeem ! :(

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss