Kamēr mēs sērojam, Zatlers ar Lilitu līksmo modes burziņā - FOTO

Cik jauki, ka Jūs, Zatlera kungs, protat baudīt dzīvi...

Kamēr mēs sērojam, Zatlers ar Lilitu līksmo modes burziņā - FOTO
Komentāri[64] 25.11.2013 19:48

Bijušais Latvijas prezidents Valdis Zatlers ar kundzi Lilitu svētdienas vakarā apmeklējis sava drauga, pazīstamā Lietuvas modes mākslinieka Joza Statkeviča kolekcijas šovu Viļņā, vēsta portāls «Lrytas.lt».     

«Uz Joza šovu braucu ik gadus. Man patīk viņa skates, tādēļ nevarēju palaist to garām,» sacījis Zatlers.

«Lrytas.lt» atzīmējis, ka bijušā Latvijas prezidenta sieva ir liela Statkeviča veidoto tērpu cienītāja. Augsto viesu pāris šai reizē savā garderobē izraudzījies tumšos toņus, bet Lilitas kundze, tāpat kā liela daļa šova viešņu, turējusi rokās baltu neļķes ziedu.

Zatlers atzinis, ka visvairāk viņam patikusi Statkeviča kolekcija, kurai iedvesmu mākslinieks smēlies Japānā. «Es pats ar ģimeni pirms dažiem mēnešiem viesojos Japānā, un šī austrumu zeme uz mani atstāja ļoti lielu iespaidu, tādēļ šis šovs man ieguva dubultu jēgu. Zināju, ka Jozs pavasarī bijis Japānā, tādēļ, atzīšos, cerēju, ka kolekcijā būs jūtams šīs valsts atspulgs,» viņš stāstījis.

Viesis nežēlojis komplimentus Statkeviča veikumam un īpaši uzteicis jaunās kolekcijas viengabalainību un no Ņujorkas atbraukušās lietuviešu supermodeles Editas Vilkevičiūtes iznācienu un «karalisko un reizē mūsdienīgo tērpu».

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [64] ››
gbvhintv 25.03.2014 13:07
1

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss