SKANDĀLS: Tikai dažus mēnešus pēc kāzām Ella Amerikā krāpj savu vīru

Ella vairāk nevēlas pildīt savus sievas pienākumus.

SKANDĀLS: Tikai dažus mēnešus pēc kāzām Ella Amerikā krāpj savu vīru
Komentāri[62] 19.07.2013 21:22

Latvijas portāls Sejas.lv saņēmis anonīmu vēstuli no cilvēka, kurš atklājis, kā patiesībā Ella ieguvusi zaļo karti - ASV pastāvīgo uzturēšanās atļauju.

Vēstulē anonīmais ziņotājs raksta, ka DJ Ella izvairās no sava vīra un uzdod jautājumus, vai ar šādu rīcību mūziķe cer, ka pat ar visu Amerikas vīzu netiks deportēta atpakaļ uz savu dzimteni Latviju?

Ellas vīrs Ronalds Čaks Heiss, kurš nodarbojas ar koncertu rīkošanu Holivudā, savā Twitter mikrobloga vietnē velta savai sievai Ellai dažādus jautājumus.

Kad viņa beidzot pateiks cilvēkiem un saviem faniem patiesību? Viņš vaicā dziedātājai, kad viņa plāno piezvanīt savam vīram, vai arī viņa jau pavisam aizmirsusi, ka ir precējusies?

Iepriekš internetā Ellas kungs jau paziņojis, ka dīdžejmeitene viņam samaksājusi nepilnus desmit tūkstošus dolāru, lai viņš to apprecētu; tādējādi viņa iegūst zaļo karti, ar kuru drīkst uzturēties un strādāt ASV bez ierobežojumiem.

Šobrīd, pie mums kādreiz populārā Elīna Fūrmane, slēpjas pati no sava vīra...

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [62] ››
888 22.07.2013 10:18
Ellai galvā vietā. Kura katra nebūtu dadomājusies, kur nu vēl uzdrīkstējusies. Bet tas melnais ķēms. lai sēž pie ratiem! Noteikti naudu jau iztērējis un gribās tagad arī vēl balto sievieti dabūt gultā, pie kam talantīgu sievieti ar perspektīvu. Neesmu viņas fane, jo gadu man bišku par daudz klausīties kluba mūziku, taču pāris dziesmas esmu dzirdējusi, kuras ir OK. Dārza tusiņos ar dēlēnu un viņa druškām aiziet uz URRĀ. Lai Ellai veicas!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss