Nūdistu pludmales Latvijā darbojas un gaida pasažierus!

Kārtējā vasara jau pusē un, kurš gan varētu paust vēl objektīvāku viedokli par Liepājas nūdistu pludmali kā ne pats nūdists ar teju 20 gadu stāžu.

Nūdistu pludmales Latvijā darbojas un gaida pasažierus!
Komentāri[2] 11.07.2013 22:15

Oficiālās nūdistu pludmales Latvijā

Vecāķi:
Vecāķu pludmale ir salīdzinoši visjaunākā, atrodas vistuvāk Rīgai un ir visapmeklētākā un populārākā. Vecāķu pludmale ir pusotru kilometru gara un atrodas starp Vecāķiem un Kalngali.

Ventspils pludmale

Liepājas pludmale

Lielupes pludmale Rīgas Jūrmalā - jāteic, te gan vairāk pulcējas netradicionālas orientācijas pārstāvji.

Šoreiz kāda profesionāla nūdista ar stāžu viedoklis. Stāsta Uldis:

Kopš Liepājā nūdistu pludmale tika oficiāli atzīta,vēl neviena no norādēm nav noturējusies ilgāk par gadu...

Protams,sabiedrībā ir ne mazums cilvēku ,kuri ne tikai norādes likvidē,bet labprāt arī pašus nūdistus nolikvidētu.Kur rodas šāds naids ,aizspriedumi un attieksme pret nūdistiem? Mēģināšu paanalizēt ,jo publisks kailums nav sastopams tikai pludmalē un,tāpat neticu,ka kāds arī vienatnē nokautrējas sevi kailu spogulī ieraugām.Jā ,tieši šādi argumenti ir bijuši ikvienam,kurš sācis arī pludmalē atkailināties.Pamēģina vienu reizi ,pamēģina kādā klusākā un attālākā pludmales nosturī ,tam seko atziņa ,ka šādi rīkojoties nekas ne sevī ,ne apkārtnē nemainās un pamazām sāc izprast arī pārējos,kuri šādi rīkojas. 

Kas tad ir šie pārējie ? Lielākā daļa ir uzskatos brīvi un pozitīvi pret apkārtējiem noskaņoti cilvēki.Ne mazāk ir dažādu ziņķārīgo un svētdienas nūdistu ,kuri apzināti šeit ieradušies kā uz ikdienišķu brīvdabas pasākumu.Jā,ja vēlaties - pat,kā uz zoodārzu. Un,tad nu iedomājieties to kā vieni vēro otrus un abām pusēm apnīk.Vai tas ir viens skatiens,vai vairāki,vai tas notiek sekundi vai vairākas minūtes,bet tādi ir viscilvēciskākie instinkti un reakcija uz to līdzpilsoni,kurš ienāk jebkurā telpā. Ne vairāk ,ne mazāk ,bet tieši tā notiek jebkurā pludmalē - zēni skatās uz meitenēm,meitenes kautrīgi novērš skatienus vai pavelk krūšturi augstāk.Atpazināt sevi šādās situācijās?Ja nē,ziniet - pludmalē pie Glābšanas stacijas jūs un jūsu ķermeni apkārtējie noteikti izvērtēs daudz detalizētāk.

Turpinot modelēt iepriekšējo situāciju,jūs noteikti pludmalē izvēlēsieties sev kaimiņus,kuri netrokšņo ,nelieto alkoholu vai citādi izskatās ''nekaitīgi'' ,kuri gan jūsu mantas pieskatīs,gan kopā bumbu uzspēlēs,u.t.t. Un,ja esat izlēmuši doties uz nūdistu pludmali,rīkojieties tieši tāpat ! Nesāciet klīst pa kāpām vai krūmiem meklējot  savai atpūtai no apkārtesošajiem visattālāko vietu.Tie,kuri jau ieņēmuši vietas nūdistu pludmalē,tie savās vietās arī paliks,bet jūs panāksiet tikai to,ka kļūsiet  par ne visai veselīgi noskaņotās pludmales apmeklētāju daļas upuriem!Jā,visi tie lūriķi ,kratītāji un tamlīdzīgi personāži nekad neguļ ne tiešā ,ne pārnestā nozīmē ! Protams,ja esat vīrietis,nebūsiet viņiem saistošs ,tomēr šķitīsiet aizdomīgs pārējiem nūdistu pludmales apmeklētājiem.Lai gan Liepājā vēl nav izveidojusies stabila nūdistu kopiena,tomēr arī šeit ir ap 10 cilvēku liels kodols ,kuru veido tie ,kuri pludmalē atrodas teju katru dienu un, noteikti atpazīst ikvienu liepājnieku ,kurš kaut reizi šajā pludmales daļā ir viesojies.

Ja jūs padomājāt, ka nūdists ir ikviens, kurš vazājas pa pludmali ar pliku pakaļu, tieši tie ir vislielākie maldi! Tāpat, nebūs precīzu indikāciju, lai novērtētu tieši šādas vazāšanās iemeslu.Cita lieta - īsas pastaigas līdz jūrai vai gar tās krastu. Vienatnē vai lielākā sabiedrībā ,bet tā jau būs patiesu nūdistu atļaušanās būt patiesi brīviem. Tāpat, atļaušanās ļoti karstās dienās gulēt tuvu jūras krastam, kamēr kautrīgie pat +30 un vairāk grādu temperatūrā slēpjas aiz kāpām.

Ko gribētos ieteikt,ja esi nolēmis par savu atpūtas vietu izvēlēties Liepājas nūdistu pludmali?

1) Atceries,ka nūdistu pludmali iezīmē tikai viena zīme un to,kur beidzas nūdistu zona, to vari izlemt pats. Ikdienā vislielākais nūdistu skaits pulcējas ne tālāk par 500 m no norādes pludmalē;

2) Esi drošs,ka nūdistu pludmalē NEVIENS tev neaizrādīs ,ja tu tur atradīsies peldkostīmā vai daļēji atsedzis ķermeni! Arī kautrīgākie nūdisti kaili tikai sauļojas,bet peldēt dodas peldkostīmos; 

3) Droši vari nākt ar visu ģimeni un bērniem! Noteikti nebūsi tāds vienīgais;

4) Vīrietis nūdists nekad neizklās savu dvieli tā,lai tas atrastos tiešā tuvumā aiz sievietēm,kuras sauļojas nūdistu pludmalē. Viņš to var izklāt tuvumā ,bet noteikti ne tā ,lai tas veicinātu skatīšanos uz blakus esošajām sievietēm;

Jā,tieši tik daudz un  ne vairāk ,jo arī Liepājas nūdistu pludmalē darbojas visi Liepājas pilsētas saistošie Kārtības noteikumi! Suņus bez pavadas vest, smēķēt ,lietot alkoholu ,piegružot apkārtni ,uzmākties vai citādi traucēt pārējos atpūtniekus ir aizliegts!

Savukārt ,tiem kuri dodas ikdienas pasataigā gar jūras krastu ,pludmalē novietotā norāde ar uzrakstu '' Nūdistu pludmale '' ,nozīmē brīdinājumu par to,ka aiz šīs zīmes varat sastapt arī kailus līdzpilsoņus! Būsim toleranti!

P.S. Ja nezini ,kur atrodas Liepājas nūdistu pludmale vai arī ,esi Liepājā ieradies kā viesis ,nūdistu pludmali atradīsi ap 3 km attālumā no ''Pūt vējiņi '' estrādes ,bet kartē tā atrodas pie Liepājas robežas Nīcas virzienā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
martin7s 08.10.2013 17:10
Mazliet vairāk info par nūdistu vietām Latvijā: http://nudistiem.wordpress.com/pludmales/

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss