ANMARY piesedz dekolte daļu iepazīstinot ar ceļojumu uz Kanāriju salām

Anmary tālais ceļojums.

ANMARY piesedz dekolte daļu iepazīstinot ar ceļojumu uz Kanāriju salām
Komentāri[13] Bilžu galerija[20] 12.03.2013 11:04

Šova "Zvaigzne ceļo" dalībniece dziedātāja Anmary dosies patiesi tālā ceļojumā uz Kanāriju salām - lidojums vien ir 6,5 stundu garš.

Šis brauciens izvērtās citādāks nekā visi līdzšinējie. Anmary visu ceļojuma laiku bija tāda, kāda ir redzama uz skatuves – sievišķīga, skaista un sirsnīga.

Veselu nedēļu atrasties kopā ar videokameru nav viegls uzdevums, taču viņai tas izdevās. Tāpat Anmary izdevās būt tuvumā Āfrikai, piedzīvot smilšu vētru, pirmo reizi mūžā spēlēt golfu, redzēt gatavošanos Santa Krūzas karnevālam, piedzīvot viduslaikus un tikties ar īstiem bruņiniekiem.

Projekta prezentācijā Anmary bija piesegusi iespaidīgo dekolte daļu

Tā bija vienreizējā iespēja turēt rokās pasaules lielāko papagaili, draiskoties ar maziem lemūriem, samīļot jūras lauvas un zobenvaļus. Dziedātāja bija laimīga par šādu iespēju, un nedēļa Kanāriju salās esot kā vesels mēnesis no dzīves.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [13] ››
tā ir 13.03.2013 10:15
Lieciet tak mieru laimīgiem cilvēkiem. Anmary ar Dinsbergu ir kopā, abiem labi, visiem apkārt labi un vecā sieva lai meklē citu, kurš varēs paciest viņas drausmīgo raksturu. Rakstu to tāpēc, ka zinu.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss