Raimonda Paula mazmeita tiek uzņemta Krievijas miljonāru meitu pulciņā

Maskavā, Kremļa Kolonnu zālē, notika ekskluzīvs pasākums, tā sauktā debitanšu ballīte, uz kuru jau otro gadu dejot pirmo valsi tiek aicinātas divpadsmit kaimiņzemes elitārākās jaunās dāmas. To skaitā šogad bija arī Raimonda Paula mazmeita.

Raimonda Paula mazmeita tiek uzņemta Krievijas miljonāru meitu pulciņā
Komentāri Bilžu galerija[4] 31.10.2012 11:18

Krievijas augstākās sabiedrības un stila žurnāls «Tatler» šopirmdien, 22.oktobrī, rīkoja kārtējo balli divpadsmit jaunām meitenēm no slavenām ģimenēm. Viņu vidū bija arī Monika Pedersena– komponista Raimonda Paula meitas Anetes un aviokompānijas SAS Krievijas nodaļas šefa Mareka Pedersena meita.

 Šo balli krievi pielīdzina Parīzē notiekošajiem smalkākajiem debitanšu burziņiem, tāpēc tai tiek pievērsta pastiprināta uzmanība. Bez Paula mazmeitas zināmākie vārdi šogad bija Krievijas nopelniem bagātā mākslinieka Valērija Sjutkina meita Viola, režisora Džanika Faizijeva meita Sofija, Sanktpēterburgas vicegubernatora Igora Meteļska meita Lidija un citas, tostarp dziedātājas Alsu māsīca, naftas magnāta un «Lukoil» līdzdibinātāja Ralifa Safina meita Karolīna Safina. Pēc Krievijas medijos lasāmajām atsauksmēm, tieši Paula mazmeita esot bijusi viena no pamanāmākajām jaunajām lēdijām.

Interesanti, ka savā anketā dalībai šajā ballītē Monika Pedersena raksta, ka visvairāk vēlētos līdzināties savam vectētiņam Raimondam Paulam (starp citu, viņas krustvecāki ir komentārus neprasošie Laima Vaikule un Igors Krutojs), mīļākais skaņdarbs– Paula «Ko spēlē pianists», bet atslēga uz sirdi– «mācīties no dziesmas «Miljons sārtu rožu» autora».

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss