Latvijā producētais Ellas singls gūst panākumus Šveicē un Vācijā

Dziedātāja Elīna Fūrmane, kura lieto skatuves vārdu DJ Ella un jau ilgāku laiku uzturas un uzstājas Amerikas Savienotajās valstīs, turpinot sadarbību ar kompāniju "Mikrofona ieraksti" ar savu atjaunoto dziesmas "Welcome To The Club" versiju guvusi vērā ņemamus panākumus Šveices deju mūzikas topā un pamazām gūst panākumus arī Vācijā.

Latvijā producētais Ellas singls gūst panākumus Šveicē un Vācijā
Komentāri[10] 03.09.2012 14:46

Kopīgi ar kanādiešu deju mūzikas zvaigzni Ricky J ierakstītā un Latvijā producentu apvienības Boyza II (Lotars Lodziņš un Jānis Kalve) producētā dziesmas "Welcome To The Club" 2012.gada versija Šveices deju mūzikas topā parādījās pirms divām nedēļām, startējot pozīcijā #98. Pēc nedēļas tā pakāpās uz pozīciju #14, bet šonedēļ sasniegusi jau augsto pozīciju #5! Tas ir nopietns pieteikums arī uz pirmo vietu nākamajā nedēļā, bet to mēs uzzināsim tikai pēc nedēļas.

Paralēli šī pati dziesmas versija un singla paketē ietilpstošie Latvijā un Vācijā producētie remixi , sadarbībā ar MicRec vācu partneriem, tiek veicināti arī Vācijā un šonedēļ singls Vācijā ir pakāpies no #68 uz #44 pozīciju Vācijas DJ Top 100.

Skatīt šeit: http://goo.gl/m0bSI

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [10] ››
varde 01.10.2012 01:36
kur tad tie,kas vienmer par vinu rakstija slikti. Turpat pie datora vien ir.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss