Dons uz Latviju atbrauc bez Lily, sieva esot aizņemta darbā

Dziedātājs Dons (Artūrs Šingirejs) un viņa sieva Linda Šingireja (agrāk zināma kā Linda Kalniņa jeb Lily) jau vairākus gadus par savām mājām sauc Londonu, tomēr, kā pats atzīst, «periodiski braukājam turpu šurpu».

Dons uz Latviju atbrauc bez Lily, sieva esot aizņemta darbā
Komentāri[6] 24.08.2012 10:01

Šoreiz brauciena iemesls ir gatavošanās Zigmara Liepiņa jubilejas koncertturnejai «Atgriešanās».

Pašlaik Dons Latvijā uzturas jau teju divas nedēļas. «Lai priekšnesums būtu labs, mēģinājumi notiek no rīta līdz vakaram. Pats nezinu, kādēļ, bet šoreiz esmu nedaudz uztraucies. Laikam galvenais iemesls ir atbildība un respekts pret Zigmaru [Liepiņu]. Nav jau arī noslēpums, ka viņa dziesmas nav tik vienkārši izdziedamas, tādēļ jāstrādā jo īpaši cītīgi, lai viss būtu, kā nākas,» stāsta Dons. Koncertos viņš izpildīs ne tikai klausītājiem labi zināmus hitus kā, piemēram, dziesmu «Ja Tu man esi» no muzikālās drāmas «Adata», bet piedalīsies arī citu mūziķu priekšnesumos kā fona vokālists. Esot gaidāmi arī pirmatskaņojumi. «Domāju, ka publikai būs interesanti!» spriež mūziķis.

Klausītāju rindās šoreiz nebūs redzama Dona sieva, kura palikusi Londonā un braukt uz Rīgu nav ieplānojusi. Iespējams, to liedz darba pienākumi – stilistes profesiju viņa nomainījusi pret smaržu speciālistes amatu – vai arī kādi citi apstākļi. «Lindai viss ir kārtībā!» lakonisks ir Dons.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
... 26.08.2012 18:43
foršie,atceros vēl no šova laikiem.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss