Jana DUĻEVSKA ceļot pagaidām nevar atļauties

"Jūnijs parasti ir mūsu atvaļinājumu laiks. Tad svinu savu dzimšanas dienu, ir dažādi pasākumi. Tā kā mūsu māja joprojām ir tapšanas procesā, ceļot pagaidām nevaram atļauties, tāpēc brīvajā laikā kopā ar draugiem ejam uz teātri vai koncertiem, braucam viens pie otra vakariņās," žurnālam "Veselība" stāsta raidījuma "Divi buras" vadītāja un divu bērnu mamma Jana Duļevska.

Jana DUĻEVSKA ceļot pagaidām nevar atļauties
Komentāri[25] 10.06.2012 22:12

Janu Duļevsku zīmoli neinteresē.

"Apģērba pirkšanu uzskatu kā smagu darbu. Tāpēc atlaižu laikā reizi gadā trīs dienas pavadu Anglijā, smagi "strādājot", sapērku sev un ģimenei apģērbu visam gadam, un miers. Patiesībā es nemaz nevarētu atļauties iepirkties Latvijā, jo, būsim godīgi, apģērbs te maksā nesalīdzināmi dārgāk," intervijā žurnālam Veselība stāsta Duļevska.

Brendi un zīmoli mani nekad nav interesējuši. Tie paredzēti cilvēkiem, kas nespēj paši kombinēt apģērbus, padarot savu imidžu interesantu, neparastu. Nopirkt zīmolu apģērbu nav nekāda māksla. Māksla ir sakombinēt apģērbu no dažādu cenu kategoriju veikaliem.

Man ir arī lētas lietas - kaut vai plastmasas gredzentiņi par trim latiem, un es par to nekaunos. Iepērkos arī second hand veikaliņos," atklājusi Jana Duļevska.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [25] ››
Zita 15.06.2012 17:41
Un neatļausies arī

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss