Ruskis uz Bulgāriju brauks atpūsties kopā ar menedžeri Džī

Šova «OKartes skatuve» finālā žūrijas balsojums atņēma jebkādas cerības skatītājiem noteikt, kuri tiks šova superfinālā: trīs desmitnieki Mārtiņam Ruskim lika saprast, ka par uzvaru cīnīsies tieši viņš.

Ruskis uz Bulgāriju brauks atpūsties kopā ar menedžeri Džī
Komentāri[83] 23.05.2012 10:14

Martas Ritovas atbalstītāji savu budžeta limitu bija iztērējuši jau pirmajā balsošanas kārtā, līdz ar to galvenā loma mistiskajā mūziklā un ceļojums uz Bulgāriju tika tieši Ruskim.

No sākuma sēdēja uz izbalsošanas svītras

Pēc uzvarētāja noskaidrošanas gandrīz visi šova «OKartes skatuve» dalībnieki pulcējās klubā «Kaļķu vārti». Šova uzvarētājs Mārtiņš Ruskis bija uz izķeršanu – intervijas, apsveikumi. Ap diviem naktī pēc lielās šova kūkas sagriešanas un oficiālajām uzrunām »VZ« knapi izdevās uzvarētāju notvert uz sarunu kluba terasē. «Sajūtas ir fantastiskas. Īstenībā es tikai tagad sāku noticēt un saprast, ka tiešām esmu uzvarējis. Man uzreiz gribas pateikt baigo paldies visiem, kas mani atbalstīja. Tagad ir jocīgi atcerēties, ka pašā pirmajā otrās sezonas koncertā es vēl sēdēju uz izbalsošanas svītras, toreiz man šķita – jānoturas vismaz mēnesi,» savās sajūtās dalās Ruskis.

Bulgārijā atpūtīsies ar menedžeri

Šova finālā atklājās, ka kopā ar galveno lomu vēl neskaidras kvalitātes un izcelsmes mūziklā uzvarētājam tiks balva no tūrisma firmas «Tez Tour» – ceļojums uz Bulgāriju divām personām. Kā izpētīja »VZ«, šīs balvas vērtība minētajā firmā svārstās no 480 līdz 720 latiem. Šova žūrija pēc rezultātiem ieminējās, ka puisis varētu ņemt līdzi uz saulaino zemi otrās vietas ieguvēju Martu Ritovu (vienubrīd šova laikā abu starpā uzvirmoja pat kaut kas attāli līdzīgs attiecībām), taču Ruskim ir citi plāni, un viņam nebija ilgi jādomā, ko ņemt līdzi uz Bulgāriju. «Es braukšu kopā ar savu menedžeri Džī (īstajā vārdā Ilze Eriņa). Viņa visu šo laiku ir stāvējusi man blakus un palīdzējusi. Tāpēc nav divu domu, ka uz Bulgāriju braukšu atpūsties ar viņu,» atzīst Ruskis.

Uzvarēt varēja arī Buks

Lielu artavu Mārtiņa Ruska uzvarā ieguldīja žūrija, kas puisim finālā piešķīra trīs desmitniekus. Līdz ar to Ruskim skatītāju vērtējumā pietika būt ceturtajā vietā, lai cīnītos par uzvaru. Skatītāju vērtējumā otro vietu izcīnīja dziedošais ugunsdzēsējs Jānis Buķelis, kurš no Ruska atpalika vien par 1756 balsīm. Kopvērtējumā tieši žūrijas balsojuma rezultātā ugunsdzēsējs palika ārpus superfināla. Ja nebūtu ņemts vērā žūrijas balsojums, superfinālā pret Ruski stātos tieši Buks, un, iespējams, tieši viņš būtu uzvarējis. Taču žūrijas balsojums šādu varbūtību pilnībā izslēdza.

Nokaitina aktieri Grūbi

Interesanti, ka jau dažas dienas pēc šova beigām neglaimojošu tekstu sociālajā tīklā «twitter.com» Ruskim veltīja Dailes teātra aktieris Dainis Grūbe. ««OKartes» jauniešiem šovā acīmredzot ir sapis**s smadzenes,» – par to liecinot viņu uzvedība uz ielas, un ar tādu attieksmi viņiem, pēc Grūbes domām, būtu nepieciešami miesassargi. Pēcāk portālam «delfi.lv» skaidrojot sava sašutuma iemeslu, aktieris pastāstīja, ka pirmdienas vakarā viņš devies mājup no darba pa Brīvības ielu, kur arī ieraudzījis četru cilvēku bariņu ar Mārtiņu Ruski priekšgalā – jaunieši bija «okupējuši» visu ietvi, un cilvēkiem, lai tiktu viņiem garām, bijis jākāpj uz brauktuves.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [83] ››
vasarssvetkos! 27.05.2012 14:40
Man vini abi patik un vini piestav viens otram.Priecigus svetkus!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss