UgunsGrēka viesnīcā ierodas Vandas mamma!

Pētersona viesnīcā jau pavisam drīz ieradīsies Vandas mamma Sintija Saulīte, kuru atveidos Latvijas Nacionālā teātra aktrise Evija Skulte. Viņa tikko kā šķīrusies no sava vīra, atpakaļ ceļā uz Latviju uz prāmja iepazinusies ar Pēteri Jagudinu, kurš viņā iemīlējies no pirmā acu skata.

UgunsGrēka viesnīcā ierodas Vandas mamma!
Komentāri[6] Bilžu galerija[2] 10.04.2012 23:10

Arī Česlavs nespēj palikt vienaldzīgs pret savu jaunības dienu mīlestību. Sintijai viesnīcā ir nopietni plāni – vai viņai izdosies tos realizēt?! Satieciet Vandas mammu 19.aprīlī jau 15:15 vai vakarā ierastajā laikā 20:20 seriālā UgunsGrēks TV3 Pētersona viesnīcā. Un jebkurā sev ērtā laikā skatieties seriālu portālā www.tv3play.lv.

 

Sieviete ar biznesa krampi

Sintija Saulīte, kuru atveidos Latvijas nacionālā teātra aktrise Evija Skulte, Pētersona viesnīcā ieradīsies 19.aprīlī. Daiļā dāma ir 40 gadus jaunā Vandas mamma, kura ir bijusi precējusies, bet tagad šķīrusies. Sintija ir nekustamā īpašuma māklere, enerģiska un aktīva sieviete ar biznesa krampi. Pateicoties ilggadējiem kontaktiem ar bagātiem klientiem, iemācījusies atstāt par sevi materiāli labi nodrošinātas sievietes iespaidu.

 

Vandas mammas biogrāfija

Atskatoties uz Sintijas pagātni, būtiski pastāstīt par viņas meitu un bērna tēti. Sintija satika Česlavu laikā, kad bija precējusies ar Egonu. Viņa palika stāvoklī no Česlava, bet izlikās, ka tas ir viņas vīra bērns un Česlavam par gaidāmo bērnu neko neteica. Kad Vanda bija 17 gadus veca, abi vecāki kādā dienā nopietni sastrīdējās un Vandas māte strīda karstumā pateica, ka Vanda nav Egona meita. Vīrs no Sintijas aizgāja un devās strādāt uz Angliju. Sintija nožēloja izdarīto un metās pakaļ vīram, bet meitai atstājusi nelielu naudas summu un pateikusi, kur meklēt īsto tēvu Česlavu. Tālākos notikumus ikviens seriāla UgunsGrēks cienītājs atminas – Vanda ieradās viesnīcā pie tēta, par kura eksistenci līdz tam brīdim nebija zinājusi. Un tagad pēc pusgada viesnīcā ierodas Sintija.

 

Liktenīgā tikšanās

Braukšana pakaļ Egonam uz Angliju beidzās bez rezultātiem, jo Egons nespēj piedot Sintijai 17 gadus ilgos melus. Abi tikko kā nokārtojuši šķiršanos un līdz ar to Sintija kļuvusi par juridiski brīvu sievieti. Jaunā sieviete laiku lieki nekavēja un ārzemēs iepazinās ar vairākiem ietekmīgiem cilvēkiem, kas izrādījuši interesi par nekustamo īpašumu iegādi Latvijā. Tā viņa nolēma doties uz Latviju, lai izpētītu īpašumus, ko būtu iespējams piedāvāt ārzemju klientiem.

 

Uz prāmja viņa iepazinusies ar visnotaļ bagātu, enerģisku un atraktīvu vīrieti Pēteri Jagudinu, kurš iemīlējies viņā no pirmā acu uzmetiena. Pēc restorānā kopīgi nodejotās nakts, uzzinot, ka Jagudins dzīvo pilsētā pie jūras, kurā atrodami dažādi nekustamie īpašumi, Sintija piekritusi Jagudina uzaicinājumam paviesoties viņa dzimtajā pilsētā un apmesties Pētersona viesnīcā. Šī viesnīca Sintijai iepatīkas uzreiz, viss liecina, ka šis ir tieši tāds īpašums, par ko sapņo viņas bagātais zviedru klients. Tagad tikai jāizdomā, kā šo īpašumu iegūt… Lietas apstākļus sarežģī tas, ka Jagudins gluži neslēpti izrāda savas jūtas, un arī Česlavs nav aizmirsis savu jaunības mīlestību un gatavs atjaunot ar viņu attiecības. Vandai savukārt ir visai skarbs viedoklis par māti, kura nekautrējas flirtēt un izmantot abus vīriešus savu nodomu īstenošanai. Vai Sintijai izdosies iegūt Pētersona viesnīcu? Un kuru no vīriešiem viņa izvēlēsies - Jagudinu, Česlavu vai varbūt kādu trešo?

 

Satieciet Vandas mammu Sintiju 19.aprīlī jau 15:15 vai ierastajā laikā 20:20 seriālā UgunsGrēks TV3! Un jebkurā sev ērtā laikā www.tv3play.lv!

Prieks kopā būt! 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
: 15.04.2012 16:04
nu re ku jauki! tgd mes visu zinam :)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss