Vai Ella beidzot pamās atvadas ķīniešu lesbietei un atgriezīsies dzimtenē

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā nav manāma dziedātāja Ella, kura, kā devās Amerikā ballēties uz «Playboy» šefa Hjū Hefnera savrupmāju, tā arī palika svešumā.

Vai Ella beidzot pamās atvadas ķīniešu lesbietei un atgriezīsies dzimtenē
Komentāri[5] 02.03.2012 11:40

Taču, spriežot pēc dziedātājas aktivitātēm sociālajā tiklā facebook.com, Ella, iespējams, pošas mājup, lai pirmdien piedalītos ikgadējā «Latvijas stila un modes balvu» pasniegšanas ceremonijā.

Līdz šim Ella (Elīna Fūrmane) par savām gaitām sociālajos tīklos vēstīja galvenokārt angļu valodā, ziņojot, kur viņa atkal būs sastopama Amerikā.

Taču šīs nedēļas sākumā dziedātāja pavēstīja, ka ir nominēta par gada stilīgāko dziedātāju, turklāt neslēpjot, ka vēlas šajā konkursā uzvarēt – jau trešo reizi pēc kārtas. Viņas vēstītais gan nesniedz precīzu informāciju, vai Ella grasās «Latvijas stila un modes balvu» pasniegšanas ceremonijai sekot klātienē vai neklātienē, taču nav izslēgts, ka dziedātāja kravā čemodānus, lai beidzot atgrieztos dzimtenē. Šis pasākums notiks pirmdien, stilīgākās dziedātājas nominācijā ar DJ Ella konkurē Agnese Rakovska («Triānas parks») un Aija Andrejeva, bet stilīgākā dziedātāja tituls tiks Intaram Busulim, Gustavo vai Markusam Rivam.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
sieva 04.03.2012 20:11
vai tad 2 seviešu mīlas sakars ir kas pretdabisks? man patika tā pieredze, gribu vēl....... sensuāli un smuki.....

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss