Ata labsirdīgā sirds, šorīt Liepājas pludmalē sportojot, neizturēja...

Mūžībā aizsaukta izcilā žurnāliste, rakstniece, Saeimas deputāte Monika Zīle

Parakstīt Memorandu "Par Latvijas valstsnācijas interešu nodrošināšanu" var 4 platformās

Kamēr skaistā Samanta "bija" Itālijā, Jauno Vilni apmeklēja viņas klons???- FOTO

Kamēr skaistā Samanta "bija" Itālijā, Jauno Vilni apmeklēja viņas klons???- FOTO

Fotogalerija, kurā redzama Samanta Tīna Poļakova vai arī viņas dubultniece.

Bilžu galerija[7] 05.08.2011 14:30

Komentāri [73]

Lapa:  1  2  3 Uz rakstu ››
s.e.x 07.08.2011 16:37
transvestīts ,kas transvestīts :Dbriesmīga viņa .pēēē
Tricikls 08.08.2011 09:18
Kā var tik riebīgi sev taisīt PR ? Uzskatot sabiedrību par idiotiem ...
iii 08.08.2011 12:19
Jaunais Vilnis bija ilgāk kā Samanta bija Itālijā. Un Samanta bija tikai uz atklāšanu! Stulba tauta! Samantai facebooka ir ieliktas bildes, kur viņa ir Itālijas konkursā ar visu savu uzvaru!
aaa 08.08.2011 13:07
Dziedātāja Samanta Tīna aizvadītajā nedēļā uzturējās Itālijā, kur piedalījās jauno vokālistu TV konkursā "Canorissimamente", kura nosaukums Latvijā līdz šim tehniskas kļūdas dēļ tika minēts kā "Canzoni dal Mondo". Pārpratums radies, jo dziedātāja pēc uzvaras dziesmu konkursā "Golden voices" Moldovā tika aicināta piedalīties abos Itālijā notiekošajos vokālistu konkursos, taču viņa deva priekšroku konkursam "Canorissimamente", ar kura producentu Samanta iepazinās Moldovā, konkursa "Golden voices" laikā. Kā zināms, arī konkursā Itālijā Samanta ieguva galveno godalgu.

"Konkurss "Canorissimamente" norisinājās divas dienas – vispirms visi 20 valstu pārstāvji izpildīja savas dziesmas, bet uz fināla dienu tika izvirzīti tikai 10 labākie, starp kuriem biju arī es", stāsta Samanta, kuras godalgu kolekcijai nu ir pievienota arī masīva sudraba statuete, kas atveido konkursa norises pilsētas Santa Maria La Carita simbolu – baznīcas zvanu torni. Konkursa finālā piedalījās dziedātāji no Taizemes, Maltas, Itālijas, Serbijas, Polijas, Lietuvas u.c. valstīm.

"Protams, ir nepatīkami, ka sanācis pārpratums ar konkursa nosaukumiem, taču vēl dīvaināks ir pats fakts, ka daudzi Latvijas mediji par manu uzvaru ieinteresējās nevis dēļ uzvaras fakta, bet gan tikai tādēļ, lai noskaidrotu, vai kāds ir melojis par dalību konkursā", ar rūgtumu konstatē Samanta. "Nav brīnums, ka Latvijas sabiedrība ir kļuvusi negatīva un apātiska, jo tā tiek "piebarota" ar negācijām, bieži vien pozitīvās ziņas ignorējot".

Šobrīd Samanta Tīna gatavojas dalībai TV3 jaunajā šovā, kas TV ekrānos būs redzams pēc mēneša, kā arī tuvākajās dienās sāks mēģinājumus ar jauno komandu, veidojot šovprogrammu "Samantas Sex Songs", kuras laikā pirmo reizi Latvijas koncertu vēsturē uz skatuves tiks demonstrēts gan vīriešu, gan sieviešu striptīzs. "Diemžēl, šai programmai būs vecuma ierobežojumi apmeklētājiem – jauniešiem līdz 16 gadiem ieeja zālē būs liegta", piebilst dziedātāja. Jaunā programma skatītājiem tiks piedāvāta oktobrī.
zane >> aaa 08.08.2011 15:28
MALACIS TĪNE,NEĻAUJ PAR SEVI TAUTAI ATSLĀBT,IEKOPĒ IK PA LAIKAM!Nožēlojama Tu esi!
zane 08.08.2011 17:10
briesmīgas pieaudzētās skropstas un pārspīlēties mati.. .
y 08.08.2011 19:33
http://www.hotelolimpo.it/eventispeciali_en.html

labi gan
soulbabe 08.08.2011 22:39
Interesanti gan, te divi raksti, kuros neglīti aplej ar žļurgu meiteni, kaut nav pat skaidrojums vēl par to, kur, kas un kā. Tad ja pierādīsies, ka viņa nav nekaunīgi melojusi, vai VIPi segs morālo kaitējumu? Jebšu uz dzelteno presi vispār neattiecas arī pat likumi? Par morāles normām neprasīšu, tādu nav, nav arī stila un smalkuma - tenkas var pasniegt arī ne tik prasti.
y >>  soulbabe 10.08.2011 17:04
Nu šaubos gan, vai viņa (un Milers) varēs pierādīt, ka nav melojuši
1)Par GoldenVoices jau samelojās - tikai aizmirsa, ka pie šodienas informācijas aprites šādi meli tik ļoti ātri nāk gaismā, ka pat uzrakstītais slavas raksts atdzist nepaspēj
2) Itālijā kaut kādas salas televīzijas konkursu nevajag pasniegt kā nezin ko - nu bija izbraukusi, nu pamēģināt spēkus, iedibināt kontaktus, dabūja skatītāju vai nez kāda sponsora balvu, ieguva draugus, kaut kā tā būtu pasniegts - nu malace, vajag mēģināt, kāpēc gan nē.
A tagad - nu pareizi jau tauta aprej - nevajag no sevis iztaisīt mega zvaigzni pēc diviem mēnešiem macību kaut kādā skolā, ko citi dragā gadiem
3) Jā, un bildes izskatās, ka no http://www.facebook.com/#!/pages/Barba ra-Dubinov%C3%A1/226220061456?sk=photos šejienes paņemtas, lai jau nu kaut kas būtu
! 11.08.2011 16:02
Aizvāciet to cūku ģīmi!
daeva 14.08.2011 11:11
putnu biedēklis...

Komentāri [73]

Lapa:  1  2  3 Uz rakstu ››
seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss

Mēneša PIKANTUMS

Komentāri[]

Mēneša VIDEO

Play
Komentari[]

Mēneša GALERIJA

Komentari[]

Mēneša KOMENTĀRS

Mūžībā aizsaukta izcilā žurnāliste, rakstniece, Saeimas deputāte Monika Zīle

autors:Egons
komentars: Traki skumji.........