Slavenības un sabiedrības krējums "palīdz" atklāt jaunu viesnīcu - FOTO

Ar bagātīgi klātiem galdiem un VIP viesiem atklāta jauna viesnīca Rīgā, pašā Daugavas krastā.

Slavenības un sabiedrības krējums "palīdz" atklāt jaunu viesnīcu - FOTO
Komentāri[11] Bilžu galerija[20] 24.07.2011 12:05

Kā jau pašu mājās ierasts, lai nodrošinātu korporatīvam pasākumam lielāku publicitāti, tiek piesaistītas slavenības.

Uz jaunās viesnīcas atklāšanu ieradās Ella, Markus Riva, Jeļena Strahova, Normunds Rutulis, Vsevolods Zeļonijs, Kluba redaktors Juris Šleiers, kā arī dažādu nevalstisko organizāciju pārstāvji. Pasākumu vadīja aktieris Normunds Bērzs, bet ar muzikālo programmu viesus izklaidēja Aija Andrejeva. Par personālijām no šī pasākuma vēl turpināsim rakstīt mūsu portāla sadaļās.

Fotogalerija. Savukārt Aishas pikantās kuplo krūšu bildes skatiet šeit

Uzziņai:

Pēc pamatīgas rekonstrukcijas Rīgā atklāta trīs zvaigžņu viesnīcu Karavella. Tas ir šogad vienīgais jaunais projekts viesnīcu tirgū Rīgā.

Karavellas ēkas būvniecība sākta 1981. gadā, bet kā viesnīca tā sāka darboties 10 gadus vēlāk. Līdz 2009. gadam viesnīca piederēja a/s Latvijas Kuģniecība, taču uzņēmums pieņēma lēmumu šo objektu pārdot. To iegādājās Igaunijas – Latvijas kopuzņēmums SIA Arsenal, informē viesnīcas vadītāja Diāna Tokarenko.

Viesnīcas atjaunošana sākta 2010. gadā un pabeigta ātri – septiņos mēnešos. Investīciju apjoms projektā ir 4.5 miljoni eiro, bet plānotais atmaksāšanās termiņš – astoņi gadi.

Pēc rekonstrukcijas ēkā ir 76 numuri (150 gultas vietas), divas nelielas semināru, konferenču telpas, kā arī restorāns 12. stāvā. Istabas ir samērā šauras, bet numuri ir funkcionāli un ergonomiski – projektēti tā, lai ar koferiem varētu izgrozīties, bet būtu arī darba vieta. Katrā numurā ir vanna – tas neesot pārāk tipiski trīs zvaigžņu viesnīcām – tieši šajā, budžeta viesnīcu kategorijā «startē» Karavella. Katrā numurā tāpat ir gaisa kondicionieris (arī tas nav pašmāju viesnīcām pārlieku raksturīgs, bet to ārvalstu klienti prasot bieži).

Viesnīcas interjera izvēli diktēja ēkas atrašanās vieta un arhitektūra. Interjera autori – Agris Padēlis Līns un Mārcis Šakauskis – nav vēlējušies nonākt pretrunās ar ēkas raksturu, tāpēc kaut kas no astoņdesmito gadu atskaņām vietām būs jūtams. Interjera veidotāji «spēlējušies» ar plaknēm un gaismām. Numuriem ir izvēlēti divi krāsu risinājumi – ir t.s. zilie un zaļie numuriņi – vēsākā un nedaudz siltākā toņkārtā. Kopumā – «svaigas» krāsas, koka detaļas, nepārsātināts interjers.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
:)) 25.07.2011 11:00
ja tur nebutu uzaicinatas paris knapas slavenibas, tad sis krutais apmekletaju pulis izskatitos gauzam bedigi - norijusies, veci, izcakstejusi pensionari, kas saistiti vairak vai mazak ar LK un paris Ventspils kantoru treknajam bedrem. Diezgan nozelojams pasakums :)))

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss