Monako princis Alberts ar sievu medusmēneša laikā guļ atsevišķās viesnīcās

Kā jau to varēja sagaidīt, nedienas Monako prinča Alberta un Šarlīnas Vitstokas attiecības joprojām turpinās..

Monako princis Alberts ar sievu medusmēneša laikā guļ atsevišķās viesnīcās
Komentāri[2] 12.07.2011 07:27

Atgādināsim, ka 48 stundas pirms karaliskajām kāzām Monako princim Albertam nācās taisnoties medijiem, ka viņa līgava nemēģināja bēgt, pametot viņu ar garu degunu, tomēr Francijas mediji vēstīja, ka Tomēr policijai pirms kāzām tika dots paša prinča rīkojums aizturēt Vitstoku Nicas lidostā, kur pie viņas tika atrasta aviobiļete vienā virzienā uz dzimto Dienvidāfriku.

 

Kāzas 2. jūlijā tomēr notika, bet Šarlīna Vitstoka neizskatījās diez ko laimīga, vienubrīd pat no sirds apraudoties.

Pēc kāzām jaunlaulātie devās uz Dienvidāfriku baudīt medusmēnesi, tomēr nekādu prieku kopā būšana nevienam no viņiem nesagādāja. Abu attiecības šobrīd ir tik saspringtas, ka Šarlīna Vitstoka un Monako princis Alberts nakšņojuši katrs savā viesnīcā. Attālums starp abām viesnīcām bija aptuveni 16 kilometri.

Attālums starp viesnīcām, kur apmetās abi jaunalulātie. Kamēr Šarlīna nakšņoja "Oyster Box Hotel", Monako princis Alberts apmetās aptuveni 16 kilometrus attālajā "Hilton Hotel".

Baumo, ka tagad abi jau ir atgriezušies Monako, jo Šarlīna nekavējoties vēlas noskaidrot vai viņas vīrs abu kopdzīves laikā viņu krāpis, kā rezultātā kāda sieviete laidusi pasaulē viņa bērnu.

Starp citu, ārzemju mediju rīcībā ir informācija, ka Šarlīnas bēgšanas mēģinājums dažas dienas pirms kāzām nebija pirmais. Pamest Monako princi Albertu viņa centusies kopumā trīs reizes, tomēr, kā redzams, vismaz šobrīd vēl bez panākumiem.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
FHM 13.07.2011 12:21
Labs 'gramatiks' rakstam :D

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss