Jūrmalā un Vecāķos darbojas nūdistu pludmales

Brīva ķermeņa kultūra visai ģimenei, pāriem un vientuļniekiem.

Jūrmalā un Vecāķos darbojas nūdistu pludmales
Komentāri[8] 04.07.2011 10:05

Jau izsenis nūdistu pludmale darbojas starp Vecāķiem un Kalngali. Tajā ir attiecīga norāde. Nekādas ieejas maksas vai reģistrācijas te nav - sauļoties un sportot nāk visa vecuma cilvēki, pāri un ģimenes. Ja agrāk nūdistu bija maz, tad tagad cilvēki kļuvuši brīvāki savā pašapziņā. Te pulcējas līdzīgi domājošie un nekādai kautrībai nav vietas. Ar katru gadu brīvas ķermeņa kultūras piekritēji kļūst arvien vairāk, tostarp arī jauniešu vidū.

Arī Lielupē ir pludmale, taču populārāka, patīkamāka un apmeklētāka tomēr ir Vecāķi/Kalngale.

Jūrmalā jau trešo sezonu darbojas nūdistu pludmale, kura atrodas viena kilometra attālumā no 36.līnijas uz Lielupes grīvas pusi, ziņo Jūrmalas pilsētas domes pārstāvis Jānis Bradzenieks.

Viņš sacīja, ka šajā teritorijā ir izvietotas attiecīgas informatīvās zīmes. Tomēr Bradzenieks nevarēja teikt, cik aptuveni cilvēku šo pludmali apmeklē, vien norādīja, ka tas atkarīgs no laika apstākļiem.

Lēmums ierīkot nūdistu pludmali Jūrmalā tika pieņemts 2008.gada 11.decembrī.

Jau vēstīts, ka Jūrmalas dome šogad kopumā 25,5 kilometrus garās pludmales apsaimniekošanai atvēlējusi 185 000 latu un finansējumā ieskaitītas arī izmaksas jaunu pārģērbšanās kabīņu izgatavošanai. Pērn pludmales no Lielupes ietekas Rīgas jūras līcī līdz Jaunķemeriem 25,5 kilometru garumā apsaimniekošanai pašvaldība iztērēja 82 498 latus.

Iestājoties labvēlīgiem laika apstākļiem, šogad no 1.maija visā pludmales garumā tika izvietoti vēl papildu 200 soliņi jau esošajiem 60 soliņiem. Pludmalē izvietoti arī vairāk nekā 160 un izejās uz jūru apmēram 35 sadzīves atkritumu konteineri. Glābšanas staciju tuvumā, ieskaitot Zilā karoga pludmales, papildus izvietoti konteineri dalīto sadzīves atkritumu savākšanai.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [8] ››
PenelopeMillere 06.07.2011 21:17
būs jāievērtē

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss