Kurusova, Škutāns, Jenny May, Šics svin Līgosvētkos "Limuzīna" noskaņās - FOTO

Latviešu slavenības prot svinēt Līgosvētkos. Fotogalerija.

Kurusova, Škutāns, Jenny May, Šics svin Līgosvētkos "Limuzīna" noskaņās - FOTO
Komentāri[7] Bilžu galerija[23] 24.06.2011 16:31

Uz jokainajām Jāņu izdarībām Dominā ieradās un arī piedalījās vairākas pašmāju slavenības - skatiet fotogaleriju.

„Dominā” norisinājās jautrs svētku ieskaņas pasākums „Līgo burziņš Jāņu nakts krāsā”, kurā drosmīgākie vīrieši nodzina ūsas, bet sievietes izmēģināja spēkus kreklu sagriešanā ar šķērēm. Kopā ar sabiedrībā atpazīstamām personām un vairākiem desmitiem Ēriku un Lāsmu tirdzniecības centra apmeklētāji piedalījās arī dažādās stafetēs, kurās tika apspēlētas epizodes no filmas „Limuzīns Jāņu nakts krāsā”.

„Domina” jau iepriekš aicināja vīriešus uz Jāņiem sapucēties un nodzīt ūsas, kā to izdarīja Ēriks filmā „Limuzīns Jāņu nakts krāsā”. Kopumā pasākumu apmeklēja vīrieši, kuru ūsu kopējais garums pārsniedza 200 mm. Taču nodzīt ūsas bija drosme tikai diviem no viņiem, tostarp vienam Ērikam – abi vīrieši kopā nodzina 16 mm ūsu.

Kreklu iesaiņojumā ar šķērēm sagriezt tiešām nav vienkārši, - to filmā apliecināja Ērika sievas Dagnijas mēģinājums, un par to pasākuma laikā pārliecinājās ne viena vien daiļā dzimuma pārstāve, tostarp arī dziedātāja Jenny May un dejotāja Aleksandra Kurusova, kuras arī ķērās pie kreklu sagriešanas.

Savukārt dejotājs Valdis Škutāns iejutās tiesneša lomā – viņš uzmanīja, cik precīzi tiek veikti dažādi uzdevumi, piemēram, grābekļu vākšana, lekšana pāri „vagām” un stafete „Ērik, uznes mani kalnā!”. Kā jau sportists kamaniņu braucējs Andris Šics, kurš 2010.gada Ziemas Olimpiskajās spēlēs kopā ar brāli Juri ieguva sudraba medaļu, ne tikai piedalījās aktivitātes, bet arī ar vērtējošu aci aplūkoja īpaši izstādītos „žiguļus” jeb limuzīnus Jāņu nakts krāsā.

Kopumā pasākuma laikā „Dominu” apmeklēja arī vairāk nekā 100 Lāsmu un Ēriku, jo kā gan „Līgo burziņā Jāņu nakts krāsā” iztikt bez latviešu populārās filmas galveno varoņu vārdu nēsātājiem. Lāsmas improvizēto salidojumu apmeklēja kuplākā skaitā nekā Ēriki.

„Līgo burziņa Jāņu nakts krāsā” apmeklētāji varēja piedalīties arī sadarbībā ar veikalu „Prisma” organizētajās degustācijās un nobaudīt dažādus svētku gardumus, lai zinātu, ko Jāņos celt galdā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
??? 02.07.2011 17:56
vai tiešām kāds nopietni uzskata, ka šādi iespējams 'svinēt' Jāņus???? --slima sabiedrība, kura Jāņus svin lielveikalā.
Un atkal tā brūnā dejotāja Kurusova!!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss