Latvijas U-20 hokejisti ar 0:16 kapitulē kanādiešiem

Ļoti smagu zaudējumu pasaules čempionāta pirmajā spēlē elites divīzijā sestdien piedzīvojuši Latvijas U-20 hokejisti, kas ar 0:16 kapitulēja čempionāta saimniekiem kanādiešiem.

Komentāri[13] 27.12.2009 08:41

Latvijas izlasei spēle izvērtās ļoti bēdīga. Jau pirmajā periodā kanādieši piecas reizes raidīja ripas Latvijas izlases vārtos. Pēc ceturto vārtu zaudējuma spēles 10.minūtes sākumā Raimondu Ermiču vārtos nomainīja Jānis Kalniņš. Līdz perioda beigām viņš ielaida vienu ripu, bet pēc otrā perioda rezultāts bija jau 0:11. Pēdējā trešdaļā Kalniņš tika pārspēts vēl piecas reizes.

Trīs vārtus kanādiešu labā guva Gabriels Burks, kura rēķinā arī četras rezultatīvas piespēles. Pa divām reizēm izcēlās Nazems Kadri, Luks Adamss, Patriss Kormjē, Džordans Eberle un Brendons Kozuns.

Visā spēlē kanādieši izdarīja 67 metienus pa Latvijas izlases vārtiem, kamēr latvieši atbildēja vien ar desmit metieniem.

Nākamo spēli Latvijas U-20 hokejisti aizvadīs svētdien, kad tiksies ar vienaudžiem no Slovākijas. Vēl pretiniekos būs ASV un Šveices jaunie hokejisti.

Turnīra pirmajā spēlē Zviedrijas jaunie hokejisti ar 10:1 sagrāva Čehiju.