Rīgas Dinamo ar 2:1 uzvar HK MVD

Jaunizveidotās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas Dinamo savā pirmajā mājas spēlē ar 2:1 uzvarējis Latvijas izlases treneru Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadīto HK MVD.

Komentāri[3] 11.09.2008 21:43

Jau otrajā minūtē Latvijas klubs, spēlējot skaitliskajā vairākumā, izvirzījās vadībā, kad Ģirts Ankipāns veiksmīgi pielaboja kanādieša Dūvija Vestkota metienu. Drīz pēc tam mazākumā spēlēja jau rīdzinieki, taču, izturējuši to, Dinamo atkal guva vārtus. Šoreiz izcēlās Marsels Hosa.

Otro periodu apņēmīgi sāka viesi, izveidojot vairākus bīstamus momentus. Pēc viena no tiem pieredzējušais baltkrievu hokejists Oļegs Antoņenko, saņēmis lielisku partnera piespēli, samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Turpmāk teritoriālais pārsvars piederēja mājiniekiem, taču to neizdevās pārvērst vārtu guvumā.

Trešajā periodā Dinamo hokejisti arvien vairāk domāja par savu vārtu drošību, atbildot vien ar pretuzbrukumiem. Divas minūtes pirms spēles beigām Oļegs Znaroks, spēlējot 4 pret 4, noņēma savas komandas vārtsargu, taču Dinamo veiksmīgi spēlēja mazākumā un noturēja rezultāta pārsvaru.

Pārējās šodienas KHL spēlēs Traktor izbraukumā ar 4:3 pārspēja Baris, Maskavas Dinamo ar 4:3 papildlaikā pārspēja Ak Bars, Vitjaz pēcspēles metienos ar 6:5 pārspēja Torpedo, Novokuzņeckas Metallurg ar 6:1 pieveica Severstalj, SKA ar 4:0 sakāva Amur, bet Neftehimik ar 2:1 pārspēja Ladu.

Rīgas Dinamo – HK MVD 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)

Vārti: 1:05 Ankipāns (Vestkots, vair.) 1:0, 3:42 Hosa (Cipruss, Elisons) 2:0, 21:48 Antoņenko (Cvetkovs, Ugarovs) 2:1.