VIDEO. Gādīgs vīrs un tētis skūpstās ar mīļāko padomnieci! Britu veselības ministrs atkāpjas no amata

Mīlēšanās video. Lūk, kā izskatās ministra sieva! Un, lūk, arī mīļākā - starp citu, divu bērnu māte. FOTO/VIDEO.

VIDEO. Gādīgs vīrs un tētis skūpstās ar mīļāko padomnieci! Britu veselības ministrs atkāpjas no amata
Komentāri[6] Bilžu galerija[20] 27.06.2021 20:01
Lielbritānijas veselības ministrs Mets Henkoks 2021.gada 26.jūnijā paziņojis par atkāpšanos no amata, reaģējot uz atklātībā nonākušo videokameras ierakstu, kurā redzams, kā viņš, būdams ģimenes cilvēks, skūpstās ar savu palīdzi jeb mīļāko. Tādējādi arī pārkāpdams Covid-19 dēļ valstī noteiktos ierobežojumus.

Ierakstā fiksēts, kā ministrs apkampjas un skūpstās ar savu palīdzi Džīnu Kolodendželo.FOTOGALERIJAS SĀKUMĀ MINISTRS AR SAVU SIEVU MARTU. PĒDĒJĀS 8 BILDĒS VĒROJAMA MĪĻĀKĀ, ARĪ PRECĒTA SIEVIETE DŽĪNA, DIVU BĒRNU MĀTE.Premjerministram Borisam Džonsonam nosūtītajā atkāpšanās vēstulē Henkoks raksta: "Vismazāk es vēlos, lai mana privātā dzīve novērš uzmanību no galvenā fokusa - kā izkļūt no šīs krīzes."

"Gribu atvainoties par noteikumu pārkāpšanu un lūgt piedošanu savai ģimenei un saviem mīļajiem, ka esmu licis viņiem to pieredzēt. Man šai laikā arī jābūt kopā ar saviem bērniem," viņš norādījis.

Tviterī publicētā videouzrunā ministrs paziņojis: "Es apzinos, kādus lielus upurus esat nesuši jūs ikviens šai valstī, un mums, kas esam izvirzījuši šādus noteikumus, pie tiem arī jāturas - tas ir iemesls, kādēļ es atkāpjos."

Lai gan sākotnēji premjers Boriss Džonsons pretojies spiedienam, kas nācis gan no iedzīvotājiem, gan parlamentāriešiem pēc video nokļūšanas pie plašākas sabiedrības, sestdien viņš pieņēma paša Henkoka iesniegto atlūgumu.


Džonsona valdība ir tikusi asi kritizēta par tās nespēju tikt galā ar valdošo veselības nozares krīzi valstī. Atklātībā nonākušais videoieraksts, kurā redzams, kā veselības ministrs pārkāpj pandēmijas dēļ noteiktos ierobežojumus, darbavietā skūpstoties ar savu kolēģi, radīja vēl lielākus jautājumus par ministra atbilstību amatam.GALERIJAS BEIGĀS ARĪ MĪĻĀKĀ - ĢIMENES SIEVIETE AR SAVIEM BĒRNIEM


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [6]

Fema 29.06.2021 18:42
Vel viens vīriešu idiots
Es 28.06.2021 22:23
Mums ministrijā uz grīdas ar seksu nodarbojās veselības ministrs Guntis Beļēvičs un neatkāpās, tas ir iespējams vienīgi Latvijā.
Aija 28.06.2021 21:43
Kretīns!
greizsirdīgā 28.06.2021 18:23
Es viņu tās ģimenes vietā pamestu uzreiz
KASTRĒT 27.06.2021 21:59
AR GALVU ŠIS TIPS NEDOMĀ

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss