Koronavīruss. Cik saslimušo Latvijā un citās valstīs? Lūk, oficiāls medijs ar operatīvāko informāciju

FOTOGALERIJA. Cik kritiski daudz saslimušo, mirušo un izārstēto no Covid-19? Kuri ir skartie koronavīrusa reģioni un pilnīga informācija par Latviju un pasauli, kura tiek atjaunināta ik pēc 5 minūtēm cauru diennakti.

Koronavīruss. Cik saslimušo Latvijā un citās valstīs? Lūk, oficiāls medijs ar operatīvāko informāciju
Komentāri[8] Bilžu galerija[38] 09.03.2020 11:48
Koronavīruss strauji progresē. 2020.gada 9. martā kopumā Latvijā reģistrēti seši "Covid-19" saslimšanas gadījumi.

Cik ir kritiski saslimušo ar koronavīrusu? Cik mirušo un kurās valstīs? Cik izārstēto no Covid-19? Pilna informācija par Latviju un pasauli, kura tiek atjaunināta ik pēc 10 minūtēm cauru diennakti. LŪK, ŠEIT VAR UZZINĀT PAR SLIMĪBAS IZPLATĪBU VISĀ PASAULĒ, TOSTARP LATVIJĀ:

worldometers.info/coronavirus/#countries


***
FOTOGALERIJĀ JAUNĀKIE KORONAVĪRUSA FOTO NO ITĀLIJAS, LATVIJAS UN VISAS PASAULES

ĪSUMĀ par Latviju:


    Saslimušie lidojuši 7. marta reisā "airBaltic" BT-630 no Milānas uz Rīgu.
    Tiek apzinātas šo cilvēku kontaktpersonas.
    Visu apstiprināto gadījumu slimības norise ir viegla.
    Tiek pieļauts, ka  konkrētie cilvēki inficējās nevis lidmašīnā, bet Itālijā.
    Visi, izņemot pirmo inficēto, bijuši kūrortā Červinjā, Itālijas ziemeļos.
    Pašlaik vairāk nekā 160 cilvēkiem noteikta karantīna.

Visi saslimušie lidojuši 2020.GADA 7. marta reisā "airBaltic" BT-630 no Milānas uz Rīgu. SPKC norādīja, ka uzsākta epidemioloģiskā izmeklēšana un apzinātas visas kontaktpersonas.


SPKC Infekciju slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" norādīja, ka visu apstiprināto gadījumu slimības norise ir viegla.

Perevoščikovs pastāstīja, ka pie trim personām no reisa BT-630 devās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests. Cilvēki bija informēti, ka, pamanot simptomus, ir jāzvana 113.

Neskaitot pašu pirmo gadījumu, visi saslimušie ir tūristi no vienas grupas. Viņi bijuši kūrortā Červinjā, Itālijas ziemeļos.

    Perevoščikovs norādīja, ka cilvēki inficējās nevis lidmašīnā, bet Itālijā.

Pašlaik vairāk nekā 160 cilvēkiem noteikta karantīna, lielākā daļa no viņiem ir lidmašīnas pasažieri.

Perevoščikovs Latvijas Radio stāstīja, ka, ja slimības norise ir viegla un tādi gadījumi ir līdz 80%, tad pacients ārstējas mājās, bet ir jānodrošina īpaša piesardzība, lai mājinieki nesaslimtu. Ideālā variantā slimniekam jāuzturas atsevišķā istabā, bet, ja tas nav iespējams, tad jāievēro distance.


Pēdējās diennakts laikā veikti 22 izmeklējumi, kopā no 29. janvāra veikti 244 izmeklējumi uz aizdomām par "Covid-19" saslimšanu.FOTOGALERIJĀ TREŠAJĀ BILDĒ ĶĪNIEŠU ĀRSTS, KURŠ ATKLĀJA KORONAVĪRUSU, TIKA SODĪTS PAR PANIKAS CELŠANU. DIEMŽĒL PĒC DAŽĀM DIENĀM DZĪVĪBU ZAUDĒJA PATSKONTEKSTS:

Svētdien Latvijā tika apstiprināts otrs saslimšanas gadījums ar "Covid-19". Saslimusī sieviete sestdien, 7. martā, bija atgriezusies no aptuveni nedēļu ilga slēpošanas brauciena Itālijā. Viņa kopā ar tūristu grupu uzturējusies Červinjas kalnu kūrortā Itālijas ziemeļos netālu no Šveices robežas. Sieviete inficējusies Itālijā un mājās atgriezusies jau slima. Sieviete svētdien hospitalizēta – ārstējas Infektoloģijas centrā. Pēc tam tika ziņots, ka "Covid-19" konstatēts arī viņas ģimenes loceklim.

Kopumā reisā Milāna-Rīga (numurs BT630) lidoja 39 pasažieri. 25 pasažieri bija no Latvijas, pārējie – no citām valstīm. Visus 25 pasažierus no Latvijas SPKC epidemiologi atzinuši par tuvām kontaktpersonām, kam būtu jāievēro "mājas karantīna", jo reiss nebija pilns un sēdvietas lidmašīnā tika mainītas. SPKC neizslēdza, ka ar "Covid-19" varētu saslimt citi tūristi, kas ceļojumā atradās kopā ar saslimušo.


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [8]

Gastons Neimanis 10.03.2020 19:09
Nu statistika un informācija ir svarīga. Bet kāpēc jākacina tauta un teksts jāilustrē ar zārku? Nu nevajag tracināt auditoriju! Un ir taču trakākas slimības, kā piemēram trakumsērga, kur 100% mirstība......
Linda Belinda >> Gastons Neimanis 10.03.2020 19:14
taa bilde taa it kaa bubonu mēris būtu... aiiiii sviests
regina civkule 10.03.2020 06:10
Nevajadzēja doties ne uz kādiem slēpošanas kūrortiem un nebūtu ievazājuši briesmīgo Vīrusu!!!!!!
vieds 10.03.2020 01:08
drausmīgs tas covid19
rod 10.03.2020 00:03
Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu - bitly.kr/energia Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!
ko lai dara? 09.03.2020 21:56
drausmu pilns pasaules mēris un tg arī Latvijaa
jans 09.03.2020 21:48
Šīs ir briesmas cilvēcei...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss