Visa Maskava raud. Slavenību zieds atvadās no 'Divpadsmit krēslu' režisora Marka Zaharova

Latvijā pazīstamais un mīlētais režisors miris pēc smagas slimības. Mūžībā aizsaukts filmas 'Divpadsmit krēsli' režisors, izcilais Maskavas vadošā teātra vadītājs Marks Zaharovs. Titulbildē seriāla "Radu būšana" zvaigzne Fjodors Dobronravovs atvadās no sava režisora.

Visa Maskava raud. Slavenību zieds atvadās no 'Divpadsmit krēslu' režisora Marka Zaharova
Komentāri[5] Bilžu galerija[33] 02.10.2019 01:01
85 gadu vecumā miris pazīstamais krievu teātra un kino režisors Marks Zaharovs (Марк Захаров). Režisors miris pēc ilgstošas un smagas slimības. Kopš 1973.gada Zaharovs vadījis Maskavas teātri “Ļenkom”. Šajā laikā viņš iestudējis vairāk nekā 40 izrādes.

Atvadās piedalījās Maskavas un visas Krievijas slavenības - fotogalerijā aktieri Fjodors Dobronravovs, Genādijs Hazanovs, Ivans Urgants, skatītāji un dažādu profilu mākslinieku zieds.

Režisora vadībā tapušas arī septiņas kinofilmas, no kurām pazīstamākās ir “12 krēsli”, “Parasts brīnums”, “Tas pats Minhauzens”.

Kopš 1973.gada Zaharovs vadīja Maskavas teātri “Ļenkom”, iestudējot vairāk nekā 40 izrādes. Titulbildē seriāla "Radu būšana" ("Сваты") zvaigzne Fjodors Dobronravovs atvadās no sava režisora.


ATVADU FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
Andris Miezitis 27.10.2019 20:00
Es ļoti atvainojos , bet kāpēc par to neviens nerunā, es teiktu , ka šis cilvēks bija man teju visnozīmīgākais , viņš mūs glāba no padomju savienības skaistajā kino valodā!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss