Pēkšņa nāve. 2019.gada Eirovīzijā Telavivā noticis letāls gadījums

Pēkšņa nāve. 2019.gada Eirovīzijā Telavivā noticis letāls gadījums
Komentāri[4] Bilžu galerija[4] 18.05.2019 18:56
2019. gada 13. maijā, Telavivā, notika sagatavošanās darbi konkursa pirmajam pusfinālam. Diemžēl vienam no darbiniekiem šī diena beidzās letāli. 

Ilggadējs skatuves brigādes darbinieks, kuram pasākuma norises vietas sagatavošanas laikā uzkritušas skatuves iekārtas no kravas autofurgona, slimnīcā diemžēl miris. Šī cilvēka vārds ir Fuldijs Švarcs (Fuldi Schwartz) - skatiet fotogalerijā.

Izraēlas mediji ziņo, ka laikā, kad tika izkrautas apgaismes ierīces no kravas furgona, tās uzkritušas vienam no strādniekiem. 66 gadus vecais cietušais ar ātrās palīdzības reanimācijas brigādi nogādāts slimnīcā, kur viņam veiktas vairākas operācijas, taču nesekmīgi.Saskaņā ar Izraēlas policijas sniegto informāciju, darbinieks cietis iekārtu izkraušanas laikā Telavivas konferenču centra autostāvvietā, kur norisinās 2019. gada Eirovīzija. Diemžēl, neskatoties uz ārstu centieniem, vīrieti nevarēja glābt. "Mums ir ļoti skumji par Eirovīzijas darbinieka nāvi, kurš tika ievainots, izkraujot kravas automašīnu ar tehnisko aprīkojumu Eirovīzijas norises vietā Telavivā. Mēs paužam līdzjūtību cietušā ģimenei," paudusi Izraēlas radio stacija KAN, kas vienīgā ir oficiāli tiesīga pārraidīt Eirovīzijas dziesmu konkursu.

Tikmēr mediji uzdod jautājumus, vai tikušas ievērotas un kontrolētas elementārākās darbu drošības prasības.


Izsakām visdziļāko līdzjūtību bojā gājušā Fuldija Švarca tuviniekiem.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
Rip 19.05.2019 02:59
īsts vīrs bija. vieglas ....

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss