Iznācis jaunākais Urālu Pelmeņu humoršovs 2019. Sirsnīgi, gaumīgi un patiesi smieklīgi!

VIDEO. Vairāk kā stunda kvalitatīva humora, prieka un jautras sirsnības izcilu, arī Latvijā iemīļotu aktieru sniegumā. Laimīgu un humorpilnu Jauno 2019. Cūkas gadu!

Iznācis jaunākais Urālu Pelmeņu humoršovs 2019. Sirsnīgi, gaumīgi un patiesi smieklīgi!
Komentāri[8] Bilžu galerija[15] 02.01.2019 22:04
Smejieties veseli! Jaunākais šova izlaidums. Diemžēl interaktīvās un Helios televīzijas telekanāla STS (телеканал СТС) raidījumus neļauj noskatīties Latvijas skatītājiem vēlamā brīdī un patīt kaut ko atpakaļ tur nav iespējams. Tāpēc piedāvājam jaunāko šova Urālu Pelmeņi sēriju, kuru ēterā translēja 2018./2019. gadu mijā.Uzziņai:


Latvijas skatītājiem jau iemīļotie ukraiņu un krievu izcelsmes aktieri Andrejs Rožkovs, Dmitrijs Sokolovs, Vjačeslavs Mjasņikovs, Sergejs Isajevs, Jūlija Mihalkova, Dmitrijs Brekotkins, Aleksandrs Popovs, Maksims Jarica, Sergejs Jeršovs (galvenais scenārists, autors), Ksenija Korņeva, Ilana Jurjeva un Sergejs Kalugins (Андрей Рожков, Дмитрий Соколов, Вячеслав Мясников, Сергей Исаев, Юлия Михалкова, Дмитрий Брекоткин, Александр Попов, Максим Ярица, Сергей Ершов, Ксения Корнева, Илана Юрьева, Сергей Калугин) jaunākajā Uraļskije Peļmeņi šovā.

Laika posmā no 1993. līdz 2006. gadam Urālu Pelmeņi (Уральские Пельмени) startēja KVN (Клуб весёлых и находчивых) jeb Jautro un atjautīgo klubā kā viena no pazīstamākajām komandām. Tās dalībnieki bija Urālu politehniskā institūta studenti. Viens no kvalitatīvākajiem un inteliģentākajiem pēdējo gadu humoršoviem Krievijā. Vairāki priekšnesumi kļuvuši par plaši apspriestu klasiku un ir atpazīstami pat pēc konkrētiem citātiem un personāžiem - īpaši aktieru Andreja Rožkova un Vjačeslava Mjasņikova spēlētās vecmāmiņas

SKATIET ARĪ: Kad vecmāmiņai uzdāvina mobilo!

Izsmiešanās garantēta! Vissmieklīgākās kāzas pasaulē - VIDEO

SMIEKLU VIDEO: Prātam neaptverama situācija lielveikalā. Izsmiešanās garantēta!

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [8] ››
Ellionors 08.07.2019 02:32
mīlu Mihalkovas jaunkundzi~!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss