Kanālā LNT dokumentālā filma par skandalozā aģenta Skripaļa saindēšanu

Martā pasauli pāršalca ziņa, ka noticis uzbrukums bijušajam Krievijas aģentam Sergejam Skripaļam un viņa meitai Jūlijai.

Kanālā LNT dokumentālā filma par skandalozā aģenta Skripaļa saindēšanu
Komentāri 30.04.2018 13:49

Martā pasauli pāršalca ziņa, ka noticis uzbrukums bijušajam Krievijas aģentam Sergejam Skripaļam un viņa meitai Jūlijai. Izmeklēšana turpinās, tādēļ neskaidrību ir daudz. Pirmdien, 7. maijā plkst. 21.10 kanāls LNT piedāvā pirmizrādi dokumentālajai filmai “Uzbrukums spiegiem. Skripaļa lieta”.

Filmā žurnālists Mets Frejs (Matt Frei) pēta bijušā Krievijas dubultaģenta Sergeja Skripaļa pagātni, tumšo spiegošanas politiku un noziegumus, lai rastu iespējamos saindēšanas motīvus.

1951. gadā dzimušais Sergejs Skripaļs un viņa meita Jūlija 4. martā tika atrasti bez samaņas Anglijas pilsētā Solsberi. Jaunā sieviete nesen tika izrakstīta no slimnīcas, taču pats aģents joprojām ir kritiskā stāvoklī un ārstējas slimnīcā. Lielbritānijas amatpersonas atklāj, ka notikušais tiek izmeklēts kā slepkavības mēģinājums. Uzbrukumā tiek apsūdzēta Krievija, kas apvainojumus kategoriski noliedz. Pēc avīzes “Telegraph” rīcībā esošās informācijas, aizdomās turamie šobrīd atrodas Krievijā. Policijas pretterorisma nodaļa cenšas ierosināt krimināllietu pret aizdomās turamajiem, kuru vārdi pašreiz netiek nosaukti, taču specdienestu pārstāvji ir droši, ka Skripaļu slepkavības mēģinājuma līdzdalībnieki ir saistīti ar Kremli.

Dokumentālā filma “Uzbrukums spiegiem. Skripaļa lieta” (Russian Spy Assassins) ļaus ieskatīties dubultaģenta Skripaļa slepkavības mēģinājumā, izvērstos ziņu stāstos un citos nāves gadījumos, kas notikuši Lielbritānijā un ir bijuši sasaistīti ar Krieviju un tagad ir rūpīgi pārbaudīti.

Skatieties filmu pirmdien, 7. maijā plkst. 21.10 kanālā LNT, ka arī TVPlay.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss