Alkohola atkarības gūstā 49 gadu vecumā mūžībā devies slavenākais pasaules punduraktieris

Mūs atstājis Ostina Pauersa zvaigzne, 81 cm garais Verns Troijers.

Alkohola atkarības gūstā 49 gadu vecumā mūžībā devies slavenākais pasaules punduraktieris
Komentāri Bilžu galerija[14] 23.04.2018 09:42
2018.gada 21. aprīlī 49 gadu vecumā miris pazīstamais aktieris Verns Troijers (Verne Troyer), kurš pasaules slavu iemantoja "Ostina Pauersa" filmās atveidojot Doktora Ļaunuma "mini-dvīni" .

Par aktiera nāvi paziņots viņa profilā sociālajā vietnē Instagram. «Ar dziļām skumjām un smagu sirdi paziņojam, ka Verns šodien nomira. Verns bija ļoti gādīgs cilvēks. Viņš gribēja visiem likt smaidīt, būt priecīgiem un smieties. Visiem, kam nepieciešams, viņš centās palīdzēt. Verns cerēja, ka radīs pozitīvas izmaiņas platformā, kurā strādāja, lai nosūtītu šo ziņu katru dienu. Viņš iedvesmoja cilvēkus visā pasaulē ar savu enerģiju, apņemšanos un attieksmi. Depresija un pašnāvnieciskas domas ir ļoti nopietna tēma. Tu nekad nevari zināt, ka kāds ar to cīnās. Esiet laipni cits pret citu. Un ziniet, ka nekad nav par vēlu lūgt kādam palīdzību,» tā teikts paziņojumā.Verns tika nogādāts slimnīcā jau aprīļa sākumā. Troijers jau vairākus gadus cīnījās ar atkarību no alkohola un depresiju un pērn tika ievietots slimnīcā šī paša iemesla dēļ.

Aktieri liliputi jeb punduri ir ļoti pieprasīti pasaules teātros un kinematogrāfā. Mākslinieks bija ne tikai Holivudas, bet arī visas pasaules slavenākais punduraktieris. Viņa augums ir vien 81 cm.


Aktieris ir redzams ne tikai abās Ostina Pauersa filmās «Austin Powers in Goldmember» un «Austin Powers: The Spy Who Shagged Me», bet arī kinolentēs «The Love Guru», «The Imaginarium of Doctor Parnassus», «Harry Potter and the Sorcerer's Stone».

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss