Mīklainos apstākļos 33 gadu vecumā mūžībā aizsaukts šova 'Ekstrasensu cīņas' laureāts

Mīklainos apstākļos 33 gadu vecumā mūžībā aizsaukts šova 'Ekstrasensu cīņas' laureāts
Komentāri Bilžu galerija[9] 20.01.2018 07:56
Televīzijas TNT šova Ekstrasensu cīņas laureāts Konstantīns Jampoļskis (Константин Ямпольский) miris 33 gadu vecumā, pavēstījuši Krievijas mediji.

Oficiāli kā nāves iemesls tiek minēta sirds nepietiekamība, taču pastāv bažas, ka oficiālais iemesls nesakrīt ar patieso. Sociālajos tīklos ekstrasensa draugi sākuši līdzekļu vākšanu viņa bērēm, jo ekstrasensam neesot tuvinieku. Jaunībā Konstantīns pievērsās ekstrasensorikai, pēcāk viņš kļuva par šova Ekstrasensu cīņas desmitās sezonas dalībnieku. Vēlāk pārvācās uz Maskavu, strādāja parapsiholoģijas centrā un praktizēja mīlas maģiju.


Ekstrasensorika ir paranormālās uztveres forma, viena no tā dēvētajām cilvēka pārdabiskām spējām. Tā ir zinātne, kas pārstāv senas zināšanas un metodes, zinātniskus sasniegumus, kuri tikuši atzīti ar intuīcijas palīdzību.

Ekstrasensu cīņas (Битва экстрасенсов) ir Krievijas mistikas televīzijas raidījums, kuru kopš 2007. gada 25. februāra Krievijā pārraida TNT kanāls. Jau vairākus gadus šo šovu redz arī Latvijas skatītāji.

Raidījuma vadītājs kopš 7. sezonas ir TV zvaigzne Marats Bašarovsm bet pirms tam to vadīja arī Latvijas skatītājiem pazīstamais aktieris Mihails Porečenkovs. Raidījumā piedalījušies gaišreģi no daudzām pasaules valstīm, tostarp arī Džūlija Vanga no Latvijas, kas uzvarēja raidījuma 15. sezonā.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss