Mandarīni, uz priekšu! Šovs Urālu Pelmeņi 2018 - stunda asprātīga humora

Noskaties un izsmejies no sirds.

Mandarīni, uz priekšu! Šovs Urālu Pelmeņi 2018 - stunda asprātīga humora
Komentāri[7] Bilžu galerija[15] 06.01.2018 06:01

Smejieties veseli! Jaunākais šova izlaidums. Diemžēl interaktīvā TV Latvijā tieši telekanāla STS (телеканал СТС) raidījumus neļauj noskatīties skatītājiem vēlamā brīdī un patīt kaut ko atpakaļ tur nav iespējams. Tāpēc piedāvājam jaunāko šova Urālu Pelmeņi jaunāko sēriju, kura ēterā bija 2017./2018. gadu mijā, noskatīties šeit.Uzziņai:

Jau Latvijas skatītājiem iemīļotie aktieri Andrejs Rožkovs, Dmitrijs Sokolovs, Vjačeslavs Mjasņikovs, Sergejs Isajevs, Jūlija Mihalkova, Dmitrijs Brekotkins, Aleksandrs Popovs, Maksims Jarica, Sergejs Jeršovs (galvenais scenārists, autors), Ksenija Korņeva, Ilana Jurjeva un Sergejs Kalugins (Андрей Рожков, Дмитрий Соколов, Вячеслав Мясников, Сергей Исаев, Юлия Михалкова, Дмитрий Брекоткин, Александр Попов, Максим Ярица, Сергей Ершов, Ксения Корнева, Илана Юрьева, Сергей Калугин) jaunākajā Uraļskije Peļmeņi šovā.

Laika posmā no 1993. līdz 2006. gadam Urālu Pelmeņi (Уральские Пельмени) startēja KVN (Клуб весёлых и находчивых) jeb Jautro un atjautīgo klubā kā viena no pazīstamākajām komandām. Tās dalībnieki bija Urālu politehniskā institūta studenti. Viens no kvalitatīvākajiem un inteliģentākajiem pēdējo gadu humoršoviem Krievijā. Vairāki priekšnesumi kļuvuši par plaši apspriestu klasiku un ir atpazīstami pat pēc konkrētiem citātiem un personāžiem - īpaši aktieru Andreja Rožkova un Vjačeslava Mjasņikova spēlētās vecmāmiņas

SKATIET ARĪ: Kad vecmāmiņai uzdāvina mobilo!

Izsmiešanās garantēta! Vissmieklīgākās kāzas pasaulē - VIDEO

SMIEKLU VIDEO: Prātam neaptverama situācija lielveikalā. Izsmiešanās garantēta!

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
Starptautisks novērotājs 09.01.2018 19:29
Jekaterinburgas KVN rullē! Jau daudzus gadus Pelmeņi ir reāli īstākais un advancētākais, smieklīgākais humorraidījums!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss