Skārleta Johansone sajūsmina ar sev neierastu lomu

Šīs nedēļas lielākais jaunums Latvijas kinoteātros ir melnā komēdija “Mežonīgā naksniņa” (“Rough Night”).

Skārleta Johansone sajūsmina ar sev neierastu lomu
Komentāri Bilžu galerija[6] 15.07.2017 10:59

Šīs nedēļas lielākais jaunums Latvijas kinoteātros ir melnā komēdija “Mežonīgā naksniņa” (“Rough Night”). Tajā veiksmīgi caur smieklīgo un absurdo lavierē viena no mūsdienu populārākajām Holivudas aktrisēm Skārleta Johansone.

Komēdija “Mežonīgā naksniņa” ir stāsts par piecām amizantām draudzenēm, kuras pēc ilgiem atšķirtības gadiem ir nolēmušas beidzot kopā kārtīgi izklaidēties vecmeitu ballītē. Trakās uzdzīves laikā notiek dramatisks pavērsiens – viņas nejauši nogalina nolīgto striptīza dejotāju. Draudzenes cenšas slēpt pastrādāto, taču ar katru jaunu ideju iespējamajam risinājumam viņas iekuļas aizvien lielākā farsā un neprātā. Tiesa, neticami smieklīgā un izklaidējošā.

Aktrise Skārleta Johansone filmas aizkulišu intervijās ir atzinusi, ka šis ir pirmais scenārijs, kuru lasot ir smējusies skaļā balsī. “Brīžam situācijas un dialogi šķiet pārāk pikanti un pat melni, taču man jāatzīst, ka vēl nekad mūžā, izšķiroties par lomas piedāvājuma pieņemšanu, nebiju tik ļoti balstījusies uz faktu, ka scenārijs sakrīt ar manu humora izjūtu,” medijiem atklājusi Skārleta Johansone.

Populārās kino personības kolēģes daudzsološajā komēdijā “Mežonīgā naksniņa” ir talantīgās aktrises Keita Makkinona, Džiliana Bela, Ilana Gleizere un Zoja Kravica. Viņas ir uzsvērušas, ka laikā, kad tiek skaļi runāts par sieviešu un vīriešu nevienlīdzīgo atalgojumu Holivudas kino industrijā, filmas “Mežonīgā naksniņa” uzņemšanas laukumā valdījusi nevis savstarpējā kino dīvu konkurence, bet īpašs draudzības noskaņojums un pacilāta gaisotne.

Starp citu, uz komēdijas “Mežonīgā naksniņa” pasaules pirmizrādi Ņujorkā Skārleta Johansone līdzi bija aicinājusi kādu 72 gadus vecu kundzi Džeraldīni no Arkanzasas štata Amerikas Savienotajās Valstīs, kura jaunībā esot izskatījusies gluži kā Skārleta Johansone. Abas dāmas esot jautri pavadījušas laiku un kopā baudījušas pirmizrādes kokteiļus.

Komēdijas „Mežonīgā naksniņa” reklāmas rullītis:

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss